Domů » Bleskovky » Vrátí se výměnné kryty? HMD oživuje značku Nokia Xpress-on pro příslušenství

Vrátí se výměnné kryty? HMD oživuje značku Nokia Xpress-on pro příslušenství

Finská společnost HMD chce brnkat na strunu nostalgie. Před nedávnem si koupila práva na používání značky Asha, kterou Nokia používala u „polochytrých“ telefonů, nyní se v jejím vlastnictví ocitla i značka Xpress-on.

Pod touto značkou bylo možné před léty zakoupit příslušenství k telefonům Nokia, zejména výměnné přední a zadní kryty. Ochranná známka ve vlastnictví HMD je popsána jako značka pro příslušenství pro komunikační zařízení, zejména mikrofony, reproduktory, barevné kryty, pouzdra, antény, baterie a nabíječky. Značku Xpress-on může HMD využívat po dobu deseti let, jsme zvědaví, jaké příslušenství bude pod jejím praporem přicházet a zda se dočkáme např. návratu telefonů s vyměnitelnými kryty.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. A co chcete na dnešních telefonech měnit? Zepředu displej po celé ploše a zadní kryty když už jdou bez nářadí sundat koupíte na každém čínském e-shopu za pár dolců. Jenom už většinou bez NFC nebo nabíjecí civky…

  2. Ph (neregistrovaný)

    Ono lumiacke vanicky niesu zla konstrukcia do strednej triedy. Rozne vymenne kryty z roznych materialov. Take nacvakavacie kryty, nieco podobne by mohlo byt zaujimave.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *