Domů » Bleskovky » Vivo Apex: koncept zcela bezrámečkového telefonu možná půjde do prodeje

Vivo Apex: koncept zcela bezrámečkového telefonu možná půjde do prodeje

Čínská společnost Vivo ukázala na veletrhu MWC funkční koncept zcela bezrámečkového telefonu s vysouvací selfie kamerkou. Přestože se má jednat o ukázku zařízení budoucnosti, možná se jej nakonec dočkáme v koncovém prodeji.

Vivo Concept Smartphone - Apex

Vivo Apex: funkční koncept skutečně bezrámečkového telefonu s vysouvací selfie kamerkou

Podle zdrojů serveru ITHome bude Vivo konat 5. března v Hangzhou Institute událost, na které má být údajně model Apex oficiálně představen a oznámen jeho prodej. Zda se jedná o skutečnost, nebo o zbožná přání zahraničních redakcí, se snad dozvíme příští týden.

Prototyp ukázaný na MWC údajně ještě neměl zdaleka vyladěný software, ale to by se mohlo v následujících týdnech změnit. Koneckonců Vivo na veletrhu CES také ukázalo prototyp prvního telefonu se zabudovanou čtečkou otisků prstů v displeji a dva týdny na to jej oficiálně uvedlo na trh.

Vivo x20 Plus oficiálně: první smartphone se čtečkou otisků v displeji

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments