Víme, kdy přijdou nové telefony Nokia na český trh. První bude 3310

Společnost HMD Global Oy včera představila tři smartphony značky Nokia, které sice neoslní dechberoucím výkonem, zato nabídnou kvalitní kovová těla a čistý Android s garancí pravidelných bezpečnostních aktualizací (více informací). Kromě toho byl představen i pokračovatel legendárního smartphonu Nokia 3310. Se všemi představenými telefony bychom se měli setkat i na českém trhu.

Tip: Kompletní parametry všech Nokia smartphonů s Androidem najdete v našem katalogu: Nokia 3Nokia 5Nokia 6. Na této stránce si parametry jednotlivých modelů můžete porovnat vedle sebe.

Podle našich informací má do ČR jako první dorazit právě 3310, která bude dostupná již v dubnu. Smartphony Nokia 3, 5 a 6 pak dorazí v půlce května. Oficiální české ceny zatím nejsou známé, zřejmě se ale nebudou příliš lišit od přepočtů oficiálních cen v EUR, tedy asi:

  • Nokia 3310 za 1 300 korun
  • Nokia 3 za 3 800 korun
  • Nokia 5 za 5 100 korun
  • Nokia 6 za 6 200 korun

xiaomi-beryko-mwc

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku