Domů » Bleskovky » Víme, kdy Apple představí nové iPhony

Víme, kdy Apple představí nové iPhony

Ať už jde o chybu, nebo o kontrolovaný leak Applu (já se přikláním k druhé variantě), s poslední uvolněnou beta verzí systému iOS 13 uniklo do světa i pravděpodobné datum představení nových iPhonů.

 

Ve zdrojových kódech aktuální bety iOS 13 se objevil obrázek s názvem „HoldForRelease.png„, na kterém je zachycena plocha operačního systému. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby na ikonce kalendáře nebyl znázorněn termín „úterý, 10.„. Tahle informace potvrzuje starší spekulace, které právě 10. září 2019 zmiňovaly jako jeden z možných termínů představení nových iPhonů.

iphone 2019 predstaveni
Tenhle obrázek prozradil datum představení letošních iPhonů

Není to navíc poprvé, kdy se podobný screenshot v testovací verzi systému objevil, už loni takto Apple „prozradil“ například premiéru iPhone Xs. Vypadá to tedy, že do představení nové generace tria jablečných smartphonů už zbývá méně než měsíc.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec
Offline

Tipoval jsem 9., ale ok… Nic velkého od toho bohužel neočekávám. První rok, kdy se na to snad ani nijak netěším.