Domů » Bleskovky » Velký návrat Nokie na MWC 2017? Šéf značky bude jedním z klíčových řečníků

Velký návrat Nokie na MWC 2017? Šéf značky bude jedním z klíčových řečníků

Pořadatelé Mobile World Congressu a Nokia dnes oznámili, že jedním z klíčových řečníků příštího ročníku barcelonského kongresu bude právě šáf značky Nokia Rajeev Suri. Ze starších úniků informací už víme, že Nokia chystá několik smartphonů s Androidem 7.0 Nougat a ve vývoji je také tablet s 13,8″ displejem.

Ihned se tedy vyrojily spekulace o tom, že právě na MWC by Nokia mohla ohlásit svůj velký comeback do světa chytrých telefonů právě v Barceloně, nicméně starší zpráva ze září, kterou potvrdil přímo prezident managementu Nokie naznačovala, že se odhalení nových zařízení dočkáme ještě do konce letošního roku.

nokia_hq

V redakci se přikláníme k názoru, že výrobce své novinky představí ještě letos a na konci února v Barceloně se dočkáme jen klasické technologické keynote, případně by se zde mohly objevit další zařízení, kterými by Nokia rozšířila své portfolio.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Má to jeden háček, proč by mobilní telefony odhaloval někdo, kdo je nevyrábí a vyrábět nebude?

  • V tom neni vůbec žádný háček, telefony nikdy neodhaluje ten, kdo je vyrábí, ale ten, jehož jméno nesou.

  • Představuje iPhony Foxconn nebo Apple? Stejný to bude i s Nokií. Samozřejmě rozdíl tu je, Apple vyvíjí HW i SW svých telefonů, Nokia ani jedno z toho.

   • Mohu poprosit o zdroj tvrzení „Nokia ani jedno z toho“?

   • Minimalne Z Launcher se v Nokii vyviji.

   • Mimochodem apple neni revolucni a evolucni,tak ze vsechni aphone jsou zamereni na pafos,a hlavne na pafosni degeneraty jak jses ty.

  • Přesně jak píšeš. Pokud se nepletu, bylo uvedeno, že Nokia bude licencovat know-how ostatním výrobcům. V zásadě stejná situace jako u MS, ten dodá výrobci OS, SW, služby a výrobce se jde chlubit s novým přístrojem (tedy, oni ve skutečnosti samozřejmě nejsou, kdyby byli).
   A najednou se píše, že Nokia bude představovat. Celé to působí, že novináři vlastně kulový vědí, hlavně že píší….

   • Není to tak jak úplně říkáte, mrkněte na tohle video, kde to ten týpek docela dobře vysvětluje: [odkaz]

 2. Na Internetu je i nepotvrzené fáma, že nedávné screeny z benchmarku nových Nokií nebyl smartphone , ale údajně další tablet !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).