Domů » Bleskovky » Vánoce u Vodafonu: sociální sítě a videa si zákazníci užijí zadarmo

Vánoce u Vodafonu: sociální sítě a videa si zákazníci užijí zadarmo

Mobilní operátor Vodafone pro své zákazníky přichystal vánoční dárek – ti až do konce ledna 2018 mohou aktivovat službu Video + Social Pass zdarma. Balíček umožní neomezeně sledovat videa a sociální sítě. Od února pak za stejnou službu zaplatí 99 korun měsíčně. „Dnes přicházíme na trh se slíbenými Vodafone Video a Music Passy. Music Pass uvádíme do prodeje za 99 Kč měsíčně, Video Pass pak ve speciální promo akci nabídneme až do konce ledna 2018 zákazníkům zcela zdarma,“ řekl Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky.

Social Pass je určen jak pro zákazníky s tarifem, tak i pro ty, kteří mají předplacenou kartu. Neomezená data využijete u nejpoužívanějších služeb, jako například YouTube, Netflix, HBO GO, Stream.cz, nebo Seznam Zprávy v případě videí a Facebook či Instagram v případě sociálních sítí. V prosinci se podpora rozroste také například o Kuki TV nebo Horizon Go. Obdobnou nabídku nabízí také konkurenční T-Mobile, na rozdíl od od něj však v balíčku od Vodafonu není hudba, kterou si musíte dokoupit zvlášť a není součástí zaváděcí nabídky.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments