Domů » Bleskovky » T-Mobile spustil balíček StreamOn, neomezenou hudbu a video přes data

T-Mobile spustil balíček StreamOn, neomezenou hudbu a video přes data

Od 15. listopadu mohou zákazníci T-Mobile sledovat hudbu a video neomezeně, bez započítávání do datového limitu, a to díky novému balíčku StreamOn. Operátor jej nabízí do 31. 1. 2018 za zaváděcí cenu 199 Kč měsíčně, přičemž cena zůstane stávajícím zákazníkům stejná po celou dobu používání balíčku. Od února 2018 operátor plánuje službu účtovat za cenu 249 Kč měsíčně.

Rychlost není v rámci tohoto balíčku nijak omezena. Pokud ovšem zákazník dosáhne datového limitu určeného pro svůj tarif a datové služby již nemůže využívat, nebo může tyto služby využívat pouze zpomalenou rychlostí, platí v důsledku pravidel síťové neutrality stejné omezení také pro službu StreamOn.

StreamOn je k dispozici pro zákazníky s hlasovými tarify, jež obsahují data v ceně paušálu, a pro zákazníky s předplacenou kartou Twist, kteří mají aktivní jeden z aktuálně nabízených měsíčních datových balíčků Twist Internet na měsíc.

Zákazníci si mohou službu aktivovat v samoobsluze Můj T-Mobile, nebo zasláním kódu STREAMON A na číslo 4603, přičemž balíček se sám po 30 dnech obnoví. Službu lze využívat za stejných podmínek nejen v ČR, ale i v zemích EU.

V současné době StreamOn podporuje tyto mobilní aplikace: HBO GO, YouTube, Apple Music, Deezer, Mobilní TV (T-Mobile), Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky (Seznam.cz), Youradio, DVTV, Evropa 2, Frekvence 1, Tidal, Horizon Go, Digi2Go a dětské rádio Pigy. Nabídka prý není konečná, operátor bude seznam podporovaných aplikací dále rozšiřovat.

Podrobnější informace o nabídce jsou k dispozici na stránce t-mobile.cz/streamon.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

6 komentářů

 1. Nevěřím, že balíčky na data zdarma a to jak od t-mobile tak dalších operátorů, nemají nějaký skrytý háček na který se přijde až později. Zatím to vypadá růžově, čas ukáže co v tom vězí.

  • Banda zlodějů a nic víc.
   Operátor, třeba jako O2 má zadax poslouchaní SPOTIFY v rámci paušálu
   Toto by si koupil opravdu jenom de**l

 2. Až náramně podobná nabídka jako u Vodafonu :D náhoda, následování či kartel :D

 3. nevím z čeho autor článku čerpal jestli ta cena není pro nové zákazníky ale mě to nabízí za cenu 299 kč.

  • Kolega čerpal z tiskové zprávy operátora, a já u nich na webu také vidím „Balíček si můžeš až do 31. ledna 2018 pořídit jen za 199 Kč měsíčně.“ :)

 4. Měl bych dotaz, jak je to u TMobile s vázáním StreamOn na aplikace? Pokud video vložené ve stránce (např. místní videorecenzi) nepustím v aplikaci Youtube, ale přímo v prohlížeči, počítají se povalená data nebo je to také v rámci StreamOn?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).