Domů » Bleskovky » T-Mobile spustil balíček StreamOn, neomezenou hudbu a video přes data

T-Mobile spustil balíček StreamOn, neomezenou hudbu a video přes data

Od 15. listopadu mohou zákazníci T-Mobile sledovat hudbu a video neomezeně, bez započítávání do datového limitu, a to díky novému balíčku StreamOn. Operátor jej nabízí do 31. 1. 2018 za zaváděcí cenu 199 Kč měsíčně, přičemž cena zůstane stávajícím zákazníkům stejná po celou dobu používání balíčku. Od února 2018 operátor plánuje službu účtovat za cenu 249 Kč měsíčně.

Rychlost není v rámci tohoto balíčku nijak omezena. Pokud ovšem zákazník dosáhne datového limitu určeného pro svůj tarif a datové služby již nemůže využívat, nebo může tyto služby využívat pouze zpomalenou rychlostí, platí v důsledku pravidel síťové neutrality stejné omezení také pro službu StreamOn.

StreamOn je k dispozici pro zákazníky s hlasovými tarify, jež obsahují data v ceně paušálu, a pro zákazníky s předplacenou kartou Twist, kteří mají aktivní jeden z aktuálně nabízených měsíčních datových balíčků Twist Internet na měsíc.

Zákazníci si mohou službu aktivovat v samoobsluze Můj T-Mobile, nebo zasláním kódu STREAMON A na číslo 4603, přičemž balíček se sám po 30 dnech obnoví. Službu lze využívat za stejných podmínek nejen v ČR, ale i v zemích EU.

V současné době StreamOn podporuje tyto mobilní aplikace: HBO GO, YouTube, Apple Music, Deezer, Mobilní TV (T-Mobile), Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky (Seznam.cz), Youradio, DVTV, Evropa 2, Frekvence 1, Tidal, Horizon Go, Digi2Go a dětské rádio Pigy. Nabídka prý není konečná, operátor bude seznam podporovaných aplikací dále rozšiřovat.

Podrobnější informace o nabídce jsou k dispozici na stránce t-mobile.cz/streamon.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments