TOPlist

Valentýn u O2: kupte si telefon Xiaomi či Motorola a druhý dostanete za korunu

O2 vánoční nabídka
  • O2 nabízí v rámci valentýnské akce mobilní telefony za 1 korunu
  • Nabídka platí pro smartphone Motorola Moto G51 a Redmi Note 11 Pro 5G
  • Se slevou si můžete rovněž pořídit bezdrátová sluchátka O2 Pods+

Operátor O2 láká na poslední chvíli na speciální valentýnskou akci. Zákazníci, kteří si 13. nebo 14. února pořídí u něj na e-shopu jeden z vybraných nových telefonů, dostanou druhý za symbolickou 1 korunu.

Akce platí pro všechny, nejen pro klienty operátora. K mání je Motorola Moto G51 5G ve verzi 4/64 GB za 4 601 Kč, přičemž druhý kus máte za 1 Kč. Pokud vás nezaujala Motorola, v akci je i smartphone Xiaomi, konkrétně Redmi Note 11 Pro 5G v konfiguraci 8/128 GB za 8 989 Kč. Když přihodíte 1 Kč, získáte navíc low-end Redmi 9A ve světle modrém provedení a s pamětí 2/32 GB.

Součástí valentýnské akce u O2 jsou také sluchátka O2 Pods+. Ta pořídíte s kódem „VALENTYN23“ (bez uvozovek) za 499 Kč a za symbolickou 1 korunu k nim dostanete předešlou generaci O2 Pods s peckovou konstrukcí a matným designem.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku