Domů » Bleskovky » V Jihlavě vyrostl nový Xiaomi Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců

V Jihlavě vyrostl nový Xiaomi Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců

V České republice přibyla další značková prodejna Xiaomi. Původní malou Mi Zone dnes v Jihlavě nahradil zbrusu nový Mi Store. Akce se tradičně nesla ve znamení velkých slev, které přilákaly přes 800 zájemců. Fronta před obchodem měla několik stovek metrů a zájemci zde čekali od časných ranních hodin.

Nový Xiaomi Mi Store se nachází v OC Citypark v Jihlavě a k vidění i vyzkoušení je zde kompletní české portfolio značky Xiaomi – od telefonů a příslušenství přes nositelnou elektroniku a chytrou domácnost až po kamery a elektrickou koloběžku.

Xiaomi v Jihlavě otevřelo Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců
Xiaomi v Jihlavě otevřelo Mi Store. Slevy přilákaly stovky zájemců

Otvíračka tradičně ve znamení velkých slev

Stejně jako v případě otevření jiných Xiaomi prodejen, ani tady nechyběly výrazné slevy. Pro prvních 10 nejrychlejších byl připraven smartphone Xiaomi Redmi Note 5 za pouhých 499 Kč (standardní cena je 4 190 Kč). K dispozici bylo také 40 kusů low-endového Xiaomi Redmi Go za 299 Kč namísto 1 990 Kč. Za 199 Kč bylo možné zakoupit kartáček Xiaomi Mi Electric Toothbrush (běžně stojí 1 190 Kč).

Ušetřit jste dále mohli při nákupu chytrého fitness náramku Xiaomi Mi Band 3, sluchátek nebo chytrých žárovek. Po celý den navíc platila 30% sleva na veškeré nezlevněné zboží, což řada zájemců využila k nákupu nového smartphonu Xiaomi Redmi Note 7, který vyšel na 4 059 Kč (standardní cena je 5 799 Kč). Provozovatelem jihlavského Mi Store je společnost Beryko s.r.o.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

14 komentářů

 1. Chudáci

  • shepii (neregistrovaný)

   Proč?

   • Socky z Vysočiny si došly pro svůj vysněný čínský klenot za pár šupů. Je mi takových lidí vcelku líto.

   • shepii (neregistrovaný)

    Proč socky? Proč líto? Tady nejde o to, že by neměli na dražší, ale spíš o to, že pro spoustu lidí není prioritou vlastnit nejnovější nejdražší smartphone, ale vystačí si s obyčejným za 5k a zbylé peníze investují do něčeho jiného. Kolega z práce je vášnivý cyklista, má první Fabii z roku 2001 v ceně cca 30k a Scott Addict za 180k. Každý má jiné priority, tvůj pohled na věc je celkem omezený.

   • Shepii: ten ti to neřekne, protože má v hlavě nas*ráno.

  • Rofi (neregistrovaný)

   Mě je líto Tebe, chybějící mozek nenahradíš.

 2. Marek Studnicka (neregistrovaný)

  Xiaomi to s cenovou politikou dělá dobře,vždyt vlajková lod MI9 stojí od 11 300Kč a lidi jí prostě kupují.800 lidí je slušná ůčast a rozhodně nejsou všichni socky.Jsou jen tací,kterým zkrátka vyhovuje jen obyčejný telefon a ten si tady mohli v rámci slevy zakoupit,tot vše.Xioami má hodně příznivců a je jen dobře,že se tyto prodejny otevírají,lidi mají zájem,což je jen dobře a reportáž to -velmi hezky napsaná-jen dokazuje.

 3. Martin (neregistrovaný)

  Copak qam, závidíš že si taky nemůžeš dovolit levný mobil, neboj taky se jednou dočkáš a třeba pak už zavřeš hubu.

 4. Franta Tyčka (neregistrovaný)

  Proč se lidem co si nekoupí drahý mobil tady říká socky?
  Takový nesmysl!

  • Protože tyhle názory sem píšou jen k*k*ti

  • Ježiš mně nešlo vůbec o Xiaomi, mně šlo o ten kraj. 2 roky jsem dělal s jihlávákama a po dvou letech to vzdal. Domácí povaleči bez schopnosti jakéhokoliv rozvoje, věčně nespokojení typičtí čeští pepíci, kteří se po šichtě u pásu vyvalí na gauč u arény Jaromíra Soukupa a budou si stěžovat na ty, co dostávájí víc jak oni. Já se nedivím, že je tu ten náš ovar jako doma, on tu totiž dokonale zapadá.

   • Franta Tyčka (neregistrovaný)

    Mají mobilní telefony které stále používají, nemohou dělat nic jiného.
    Toto se prostě vylučuje.
    Nemocná doba.
    Ostatní nekomentuji, protože to jsou nesmysly.

 5. ____ (neregistrovaný)

  Burane

 6. ___ (neregistrovaný)

  Když se ti Vysočina nelíbí, proč tam lezeš. Spása pro kraj, kde si teď žiješ.
  Poznatky který máš jsou na základě „Hodně primitivní analýzy“ podle stejnýho postupu tě pasuji na ignoranta.
  Užij si nečínskej telefon a hlavně už se neprojevuj

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *