Cena:

Ušetřete 180 korun. Špionážní pecka Deus Ex GO je dočasně zdarma

Deus Ex Go

S ohledem na současnou situaci ve světě se na mobilních platformách tu a tam objeví nějaká aplikace nebo hra zdarma, čímž se vývojáři a vydavatelé snaží lidem ulehčit či zpříjemnit pobyt v domácí karanténě. To se nově týká také povedeného titulu Deus Ex GO, který si v roce 2016 vysloužil chválu ze strany fanoušků a recenzentů. Logickou hru se špionážními prvky si můžete po omezenou dobu stáhnout zdarma na iOS i Androidu, běžně se přitom prodává za 179 korun.

Deus Ex GO Launch Trailer

Deus Ex GO je mobilní odbočkou stejnojmenné RPG série. Hráč se zhostí role agenta Adama Jensena, jehož úkolem je rozkrýt plány nebezpečné teroristické organizace. Hra nabízí nemalé množství zapeklitých úrovní, v nichž vás čeká řešení nápaditých hádanek, které jsou ozvláštněné prvky kradmého postupu a špionáže. Na izometrickém herním plánu se budete pohybovat pomocí tahů.

Nabídka platí do 7. května, takže se stažením určitě neváhejte.

Deus Ex GO
Cena: 179,99 Kč
‎Deus Ex GO
Cena: 129,00 Kč+
Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.