Domů » Bleskovky » Unikly první obrázky z mobilního Call of Duty: ukazují skvělou grafiku i staré známé mapy

Unikly první obrázky z mobilního Call of Duty: ukazují skvělou grafiku i staré známé mapy

Na internet prosákly první obrázky z připravované mobilní verze hry Call of Duty. Zaujme na nich především skvělé grafické zpracování a mapy, na které fanoušci série nedají dopustit. Na mobilních platformách se stále častěji objevují velká jména herního průmyslu.

Obrázky se s největší pravděpodobností objevily na čínských sociálních sítích. Na vývoji hry se podílí vydavatelská společnosti Activision ve spolupráci s čínským internetovým a mediálním gigantem Tencent. Tweet zveřejnila fanouškovská stránka zaměřená právě na hry od Tencentu, oficiální oznámení je tak dost možná na spadnutí. Na titulu pracuje vývojářské studio Timi Studio Group, které se v minulosti podílelo na hrách Honor of Kings a nesmírně populárním PUBG Mobile.

https://twitter.com/TencentGames_/status/1046087142517219328

Pokud jsou uniklé obrázky skutečné, mohou se hráči těšit na velmi povedenou grafiku. Hra se v tomto ohledu sice stále nevyrovná největším peckám z herních konzolí od Microsoftu a Sony či počítačů, i tak se ale bude na co dívat.

Kromě zdařilého grafického kabátku ukazují obrázky také staré známé mapy. Jednou z nich je Hijacked. Hráči Call of Duty: Black Ops II si jistě vybaví přestřelky na unesené jachtě. Jedná se o jednu z nejmenších map ve hře. Kromě Hijacked se však vrací i jedna léty prověřená klasika. Nemáme na mysli nic jiného než proslulý Nuketown, který se objevil napříč mnoha díly série. Co do rozlohy se opět jedná o menší mapu, což bude hráčům na mobilních zařízeních vyhovovat. Když byla hra poprvé oficiálně oznámena, vývojáři slibovali návrat oblíbených map, postav i herních režimů. Soudě dle úniku rozhodně nelhali.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments