Domů » Bleskovky » Třetí beta Androidu P je tu: oprava chyb a zlepšení stability

Třetí beta Androidu P je tu: oprava chyb a zlepšení stability

Google uvolnil v pořadí již třetí vývojářskou beta verzi operačního systému Android P.Není se čemu divit, ostrá verze přijde co nevidět, proto si v Googlu nemohou dovolit otálet s laděním nové verze. V případě, že si novou verzi chcete vyzkoušet, je nutné vlastnit některé z podporovaných zařízení a zároveň se registrovat do Android Beta Programu.

A co konkrétně beta s pořadovým číslem 3 přinesla? Změny nejsou nikterak výrazné; podle informací samotného giganta z Mountain View nejnovější vydání přináší pouze vylepšení stability a další drobné úpravy. Google současnou verzi označuje jako Release candidate, což v překladu znamená, že se jedná o téměř finální verzi. Jinými slovy, do vydání finální verze systému už nás žádné velké změny nečekají a v Googlu se budou soustředit především na odladění nahlášených chyb.

Tohle je Android P: velký přehled novinek

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).