TOPlist

Tohle musíte vidět: iPhone XS a Apple Watch 4 na oficiálních renderech

Jen pár hodin po zveřejnění oficiální pozvánky na zářijovou Apple keynote se redaktorům serveru 9to5Mac dostal do rukou velmi žhavý materiál – první render dvou nových iPhonů a také hodinek Apple Watch 4. Nejedná se o žádné fanouškovské rendery, ale údajně o tiskové snímky pocházející přímo od Apple.

iPhone XS a XS Plus

Server 9to5mac věří, že nové iPhony ponesou jméno iPhone XS a XS Plus. Toto označení by bylo poměrně logické, neboť v případě modelu XS se bude jednat pouze o evoluční model; design iPhone X si ponechá, dle všeho však dorazí minimálně v jedné nové barevné variantě se zlatým rámečkem. V ní má přijít i jeho větší sourozenec s 6,5″ displejem, který je na renderu výše rovněž vyobrazen. Tyto dva další rendery už z Applu neunikly, vytvořil je známý leaker Ben Geskin na základě původního obrázku, který zveřejnil 9to5mac.com.

Apple Watch 4

Větší změny se dočká nová generace hodinek Apple Watch, která při zachování stejných rozměrů i designu dostane větší displej na úkor okolních rámečků. Zobrazovač má být u obou velikostí hodinek zhruba o 15 procent větší, vše ostatní zůstane při starém, včetně mechanismu výměny řemínků. Nový je otvor mezi korunkou a postranním tlačítkem, patrně bude sloužit jako mikrofon.

Společně s novým displejem je na renderu k vidění i zcela nový číselník schopný zobrazit mnohem více informací, než uměly dosavadní číselníky – na obrázku je celkem 8 různých komplikací, od zobrazování informací z kalendáře, až po ukazatel teploty.

Tak jak se na nový jablečný hardware těšíte?

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku