To tady ještě nebylo. Nový iPhone 14 Pro koupíte za neuvěřitelných 98 Kč měsíčně

900 450 iPhone 14 Pro

iPhone 14 je tady a spolu s ním i nejvýhodnější způsob, jak si nejnovější generaci smartphonu od Applu předobjednat. Pokud chcete letošní iPhone pořídit skutečně co nejlevněji, musíte k Mobil Pohotovosti. Nový iPhone 14 Pro vás tam totiž vyjde na pouhých 98 Kč měsíčně. A ještě k němu dostanete ten nejlepší dárek – prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

iPhone 14 není jinde výhodnější

iPhone 14 Pro za 98 Kč měsíčně je jen těžko uvěřitelný, ale Mobil Pohotovost skutečně za takto nízkou splátku nové iPhony nabízí. Celé kouzlo spočívá v jejich nové službě Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš. Ta má sice poněkud netradiční název, ale na českém trhu je naprosto výjimečná. V Mobil Pohotovosti vám totiž od ceny nového iPhonu odečtou jeho hodnotu za dva roky. Navíc ještě z ceny odečtou hodnotu vašeho starého telefonu a přidají vám bonus k výkupu. A právě díky za nový iPhone 14 zaplatíte tak málo.

iPhone 14 iPhone 14 Plus

Pokud tedy upgradujete z iPhonu 13 Pro, vyjde vás nový iPhone 14 Pro skutečně jen na zmíněných 98 Kč měsíčně. Ostatně podobně neuvěřitelně vychází také ostatní nové modely – iPhone 14 na 100 Kč měsíčně a iPhone 14 Pro Max na 101 Kč měsíčně. Ceny jsou počítány při přechodu z loňského modelu, ale prodat samozřejmě můžete jakýkoli iPhone, a vlastně i jakýkoli telefon, tablet, notebook, chytré hodinky jiné značky nebo dokonce herní konzoli. Zkrátka jen na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte, a zjistěte cenu sobě na míru.

Ten nejlepší dárek k iPhonu 14

Je tu ale ještě jeden důvod, proč je nový iPhone 14 nejvýhodnější právě u Mobil Pohotovosti. Na mp.cz totiž ke všem Apple telefonům dostanete 3letou záruku zdarma a platí to i v případě všech nových iPhonů 14. Jde přitom o jeden z nejhodnotnějších dárků, protože například u iPhonu 14 Pro má prodloužená záruka hodnotu 5 tisíc korun.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku