Domů » Bleskovky » Tmavý režim v aplikaci YouTube už běží i na Androidech

Tmavý režim v aplikaci YouTube už běží i na Androidech

YouTube v březnu oznámil, že začíná vydávat tmavý režim pro svou aplikaci. Jako první se vylepšení dostalo k uživatelům iOS. Nyní se režim dostává i do Androidů.

YouTube nově s podporou tmavého režimu. Zatím ale jen pro iOS

Jak si možná vzpomínáte, YouTube začala experimentovat s tmavým režimem už minulý rok. Funkce se však týkala pouze desktopových zařízení. Podle prohlášení YouTube je to jedna z nejoblíbenějších změn. Ihned po uskutečnění začali uživatelé volat po přenosu režimu do svých mobilních zařízení.

youtubedark

Možnost tmavého režimu se do aktualizací začala promítat včera. Aplikace vás dokonce při spuštění na tuto funkci upozorní. Rovněž se dá samozřejmě vypnout a zůstat u klasického provedení.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

18 komentářů

 1. Je fajn, že Google uvádí nové funkce nejdřív v aplikacích na iOS. Pokud by totiž uživatelům novinky nevyhovovaly, tak bude křičet jen zanedbatelná část trhu smartphonů. :)

  • Prěsně si to vystihl ;) a jinak youtube vanced na xda podporuje tmavy rezim uz cxa pul roku i na pozadi ;)

  • ty nie si ovca ty si tupý baran – sheepee

   nie to preto lebo Ios ludia su im bližsí ako zlodeji a oj€bovači s androidami , kde sa kradne na 99%

  • Zase je fajn, že Google neuvádí funkce pro své vlastní telefony, jelikož by zpětná vazba byla nulová. Taková fajn podpora vlastní platformy.. Je to i vlastně docela milé, že myslí především na uživatele iOS :)

  • „Tmavý režim v aplikaci YouTube už běží i na Androidech“ Alespoň ten nadpis by sis mohl přečíst. :D Nejdřív na iOS, aby si z uživatelu Applu udělal dobrovolné betatestery a když je funkčnost v pořádku, aktualizace přijde i na hlavní OS. Jak píšu, fajn krok v podání Googlu, že vše zkouší na těch méně důležitých uživatelích.

  • Tak vzhledem k tomu, že valná většina programů pro tvůj „hlavní OS“ vzniká na jablečných přístrojích, tak je tenhle tvůj blitek poněkud úsměvný. Vidím, že za každou platformou je tady nějaký trotl, který dělá jen ostudu. THCjirka má mrtvej windows, uni má jabka, ty máš lagdroid. Nebudu ti lhát, když řeknu, že atakuješ příčku nejhloupějšího fanatika. Už jsi těsně pod jirkou.

  • Celkem irelevantní, na čem kdo píše aplikace pro Android. Zbytek plky plky plky… Používám Windows PC, iPad a smartphone s Androidem. Takže s tim fanatismem jsi až na HTCjirku dost mimo (uni je jen teoretik a BFU, ty jeho Apple řeči nikdo nemůže brát vážně) ;)

  • „Vidím, že za každou platformou je tady nějaký trotl, který dělá jen ostudu. “
   Asi zamerne si vynechal ios, tak pro uplnost doplnim trojici trollu i z toho kmene – Skylark, JPP23 a uni. Poradi si netroufam urcit. Jeste pred mesicem byl uni bezkonkurencni, v posledni dobe bych rekl, ze ho prekonavas, ale svadite tuhy boj o prvenstvi.

  • Marek: No nevím, u nich je težké říct, kdo je větší fanatik. uni je mimo hru, ten má jen hloupé řeči, kterým sám nerozumí a od Applu beztak nic nemá. Skylark je tady asi měsíc, takže brzo hodnotit, ale pokud jde o toho posledního, tak se stačí kouknout co vyplodil vedle. :D [odkaz]

  • Marek (neregistrovaný): A téma je tedy troll nebo trotl? Já jen, že to není to samé, tak aby ses nesekl…

  • shepii: no ono je to trochu jinak … podle Googlu 25% vsech pristupu na YT je z mobilniho sveta. U iPhone je to temer vzdy z oficialni aplikace, ktera podporuje ADs a Google i tvurci z toho maji penize. U Androidu je to z oficialni aplikace mnohem mene a casto je to z aplikaci, ktere blokuji reklamy.

  • A pointa?

  • shepii: ze to Google dela z pragmatickych duvodu … penize

  • přeně tak

 2. Máro.. Nauč se číst. Do té doby se prosím nezapojuj do diskuze.
  Shepii: jen jsem poukazoval, že Apple platforma není zas tak irelevantní, jak se nás tady snažíš přesvědčit. Mimochodem, taky se napsuju do skupiny fanatiků. Funguju multiplatformě, nicméně Apple mi vyhovuje zdaleka nejvíce. Jen vyvracím nesmysly a nepravdy, které tady kolují pod každým článkem od Applu, a paradoxně vždycky od lidí, kteří viděli iphony z rychlíku. Pac a pusu.

 3. No konečně, na to se těším už dost dlouho. Mrzí mě že Google uvádí novinky na konkurenční platformě, ale komentář od shepii to vystihuje přesně.

  • uvadi novinky na konkurencni platforme, protoze z ni ma vic penez … nehledej v tom konspiracni teorie, jde jako vzdy o penize

 4. Dobry den, kdy se ocekava ,youtube s tmavym rezimem? Samsung s7edge, samsung j5 2016

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).