Domů » Bleskovky » YouTube nově s podporou tmavého režimu. Zatím ale jen pro iOS

YouTube nově s podporou tmavého režimu. Zatím ale jen pro iOS

Tmavý režim je čím dál tím žádanější a není se čemu divit. Aplikace se v noci mnohem lépe čtou, na OLED displejích vypadají o poznání efektivněji a spousta lidí prostě preferuje tmavé odstíny. Jednou z aplikací, u níž komunita po tmavém režimu touží již dlouhou dobu, je YouTube.

Google proto tmavý vzhled přislíbil již v květnu minulého roku, ale do „ostré“ verze se dostal teprve až nyní. Novinka je dostupná z nastavení aplikace (klikněte na ikonku vašeho profilu napravo a následně vyberte Nastavení, kde najdete položku Tmavý režim), avšak zatím pouze ve verzi pro iOS. Na majitele zařízení s Androidem se ale v nejbližší době také dostane. Webová verze YouTube už umí temný režim delší dobu, musíte však mít aktivovaný nový vzhled.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

2 komentářů

  1. Dvě slova. YouTube Vanced. Podporuje tmavý režim, účet Google i přehrávání na pozadí. I se zhasnutou obrazovkou.

    • Tomáš Krompolc

      Ano, také používám. Ale není to úplně řešení pro běžné uživatele, takže myslím, že vestavěná funkce má svůj smysl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).