Domů » Bleskovky » The Witcher: Monster Slayer přichází na Android. Má to ale háček

The Witcher: Monster Slayer přichází na Android. Má to ale háček

Pokud vás baví svět Zaklínače, pak už jste pravděpodobně slyšeli i o mobilní hře The Witcher: Monster Slayer. Ta využívá augmentovanou realitu podobným způsobem, jako například Pokémon GO.

the witcher monster slayer

V titulu, který CD Projekt RED svěřil dceřinému studiu Spokko, můžete v kulisách reálného světa bojovat s různými monstry, které jste mohli potkat i během svých virtuálních toulek s Geraltem z Rivie. S jakými nestvůrami se utkáte, závisí na vaší lokaci i počasí, za jejich poražení ale můžete získávat trofeje i předměty do inventáře a z nich si následně vytvářet lepší výbavu.

The Witcher: Monster Slayer — Announcement Trailer

Hra je ve vybraných regionech již dostupná na iOS a na Novém Zélandu ji nyní mohou hrát už i majitelé Android telefonů. Česká republika se bohužel zatím k vyvoleným oblastem neřadí, jakmile se ale dozvíme, kdy se mezi podporované regiony zařadí, budeme vás informovat.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

  1. s trouchou snahy a hledání není problém si instalační APK soubor obstarat už nyní :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).