Domů » Bleskovky » Na mobily se chystá hra z univerza Zaklínače. Využije rozšířené reality

Na mobily se chystá hra z univerza Zaklínače. Využije rozšířené reality

Na mobilní zařízení vyjde AR titul z univerza Zaklínače s názvem The Witcher: Monster Slayer. Hra se bude odehrávat před érou Geralta z Rivie, v době, kdy se po kontinentu volně potulovaly příšery.

The Witcher Monster Slayer

V RPG, které vyvíjí studio Spokko, patřící pod společnost CD Projekt, se hráč ujímá role zaklínače, který zkoumá, stopuje a loví monstra. Tvůrci slibují grafiku na úrovni konzolí a volnost v prozkoumávání světa, který je obydlen novými i starými známými příšerami. Hra má také nabídnout propracované příběhové úkoly inspirované dalšími tituly série.

The Witcher: Monster Slayer — Announcement Trailer

V tuto chvíli není jasné, kdy hra vyjde, studio nicméně uvedlo, že ještě letos se o ní dozvíme více.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).