Domů » Bleskovky » Tenhle pohled zabolí: Galaxy S8 pod kudlou a ostřím brusky (video)

Tenhle pohled zabolí: Galaxy S8 pod kudlou a ostřím brusky (video)

Ačkoliv se Galaxy S8 k rukám zákazníků zatím ještě nedostal, na internetu je už celá řada videí, jejichž tvůrci měli to štěstí a telefon již dostali k testování. Většina aktuálního obsahu je však jen o tom, jak telefon vypadá, jak se ovládá a jaké je jeho balení. Pokud raději sledujete videa, ve kterých zařízení „testuje“ svou výdrž v mikrovlnce, pečící troubě nebo v nádobě s nějakou exotickou kapalinou, budete si muset ještě nějakou chvíli počkat.

galaxys8_14

Nejnovější video na webu YouTube natočené kanálem What’s Inside? za přítomnosti Zacka z kanálu JerryRigEverything je trochu z jiného soudku. Nedávno představený topmodel od společnosti Samsung, Galaxy S8, je podroben zvláštnímu testu odolnosti. Na závěr si můžete všimnout i poškozené baterie, která pravděpodobně prošla několika úpravami, aby nedocházelo k explozím jako v případě Galaxy Note7. Kromě tepla a syčení nebyl vidět žádný plamen.

What's inside Samsung Galaxy S8?

Samsung Galaxy S8 & S8+

 • termín spuštění předobjednávek: od 29. března
 • uvedení na trh: 28. dubna, z předobjednávek o 8 dní dříve
 • barevné varianty: černá, šedivá, stříbrná a modrá
 • operační systém: Android 7.0 Nougat + vlastní uživatelské prostředí
 • procesor a RAM: Samsung Exynos 8895, 4 GB
 • ceny s DPH: Galaxy S8: 21 999 Kč, Galaxy S8+ 24 999 Kč

Samsung Galaxy S8: osm věcí, které by vám neměly uniknout

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

3 komentářů

 1. A proč by mě to mělo zabolet, však je to jen věc, neživá věc, spotřební zboží………Už jen ten titulek mě odrazuje od shlédnutí videa.

  • * zhlédnutí

   Jinak máš pravdu. Je to jen věc. Včera jsem se na ni byl podívat. Škoda té čtečky. Snad ani to zaoblení není tak hrozné, i přesto bych raději rovný displej. Navíc je to dost úzké oproti S7.

 2. Raději si počkám na normální recenzi a nějaký skutečný test, a ne na malýho smrada s tatíkem :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).