Cena:

Tenhle pohled zabolí: Galaxy S8 pod kudlou a ostřím brusky (video)

Ačkoliv se Galaxy S8 k rukám zákazníků zatím ještě nedostal, na internetu je už celá řada videí, jejichž tvůrci měli to štěstí a telefon již dostali k testování. Většina aktuálního obsahu je však jen o tom, jak telefon vypadá, jak se ovládá a jaké je jeho balení. Pokud raději sledujete videa, ve kterých zařízení „testuje“ svou výdrž v mikrovlnce, pečící troubě nebo v nádobě s nějakou exotickou kapalinou, budete si muset ještě nějakou chvíli počkat.

galaxys8_14

Nejnovější video na webu YouTube natočené kanálem What’s Inside? za přítomnosti Zacka z kanálu JerryRigEverything je trochu z jiného soudku. Nedávno představený topmodel od společnosti Samsung, Galaxy S8, je podroben zvláštnímu testu odolnosti. Na závěr si můžete všimnout i poškozené baterie, která pravděpodobně prošla několika úpravami, aby nedocházelo k explozím jako v případě Galaxy Note7. Kromě tepla a syčení nebyl vidět žádný plamen.

What's inside Samsung Galaxy S8?

Samsung Galaxy S8 & S8+

  • termín spuštění předobjednávek: od 29. března
  • uvedení na trh: 28. dubna, z předobjednávek o 8 dní dříve
  • barevné varianty: černá, šedivá, stříbrná a modrá
  • operační systém: Android 7.0 Nougat + vlastní uživatelské prostředí
  • procesor a RAM: Samsung Exynos 8895, 4 GB
  • ceny s DPH: Galaxy S8: 21 999 Kč, Galaxy S8+ 24 999 Kč


Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S8: osm věcí, které by vám neměly uniknout

Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.