Domů » Bleskovky » Televizor od OnePlus se blíží. Dorazí ve čtyřech úhlopříčkách

Televizor od OnePlus se blíží. Dorazí ve čtyřech úhlopříčkách

Čínská značka OnePlus je aktuálně vnímána jako výrobce vlajkových smartphonů, avšak již brzy se zřejmě její záběr rozšíří. Loni v září šéf společnosti Pete Lau prozradil, že dalším novým produktem OnePlus bude chytrý televizor, komunita byla dokonce vyzvána k tomu, aby vymyslela jeho jméno. Veškeré zprávy o tomto projektu v letošním roce utichly, nyní však svoji trošku do mlýna přihazuje certifikace Bluetooth SIG.

OnePlus TV dorazí ve čtyřech úhlopříčkách

V ní se objevil záznam pojmenovaný 1+ LED TV, který popisuje chytrý televizor s úhlopříčkami 43, 55, 65 a 75 palců vybavený unikátním prostředím založeným na Android TV. Je možné, že OnePlus oživí tuto platformu o některé vlastní vychytávky, což tu dosud nebylo. OnePlus už před tím informovalo o tom, že se zaměří na prémiový segment, čili můžeme očekávat 4K displeje, podporu HDR a možná i zapojení umělé inteligence. Certifikace také potvrzuje přítomnost Bluetooth ve verzi 5.0.

Bohužel zatím se zdá, že chystané televizory budou určeny primárně pro asijský trh – 43″ model bude údajně exkluzivní pouze v Indii, ostatní budou dostupné na indickém a čínském trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments