Domů » Bleskovky » Pojmenujte televizor OnePlus a vyhrajte výlet na jeho oficiální premiéru

Pojmenujte televizor OnePlus a vyhrajte výlet na jeho oficiální premiéru

Společnost OnePlus připravuje svůj první televizor, který má být inteligentnější než veškerá konkurence, a navíc má nabídnou perfektní propojení se smartphony.

OnePlus chystá vlastní televizi. Má být chytřejší než konkurence (oživeno)

OnePlus svůj televizor odhalí zřejmě někdy v průběhu příštího roku, přičemž do jeho „vývoje“ chce zapojit i fanoušky značky – po nich chce čínská firma vymyslet jméno televize. Že to funguje, si v OnePlus ověřili již v minulosti, kdy komunita vymyslela název operačního systému OxygenOS.

Návrhy na pojmenování televizoru lze zasílat do 17. října pomocí této stránky, OnePlus z nich vybere deset finalistů, přičemž každý z nich obdrží sluchátka OnePlus Bullets Wireless. 17. prosince pak bude vyhlášeno finální jméno, jeho navrhovatel vyhraje letenky, ubytování a vstupenku na oficiální premiéru televizoru. Z ní si navíc televizor rovnou odveze, pokud se bude v jeho zemi oficiálně prodávat. Pokud ne, obdrží alespoň poslední smartphone OnePlus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan Hanáček
Anonym
Jan Hanáček
Offline

OnePlus Galaxya

Sw0rdfish
Anonym
Sw0rdfish
Offline

OnePlus Pixle

Václav
Anonym
Václav
Offline

OnePlus iCopy