Domů » Bleskovky » Pojmenujte televizor OnePlus a vyhrajte výlet na jeho oficiální premiéru

Pojmenujte televizor OnePlus a vyhrajte výlet na jeho oficiální premiéru

Společnost OnePlus připravuje svůj první televizor, který má být inteligentnější než veškerá konkurence, a navíc má nabídnou perfektní propojení se smartphony.

OnePlus chystá vlastní televizi. Má být chytřejší než konkurence (oživeno)

OnePlus svůj televizor odhalí zřejmě někdy v průběhu příštího roku, přičemž do jeho „vývoje“ chce zapojit i fanoušky značky – po nich chce čínská firma vymyslet jméno televize. Že to funguje, si v OnePlus ověřili již v minulosti, kdy komunita vymyslela název operačního systému OxygenOS.

Návrhy na pojmenování televizoru lze zasílat do 17. října pomocí této stránky, OnePlus z nich vybere deset finalistů, přičemž každý z nich obdrží sluchátka OnePlus Bullets Wireless. 17. prosince pak bude vyhlášeno finální jméno, jeho navrhovatel vyhraje letenky, ubytování a vstupenku na oficiální premiéru televizoru. Z ní si navíc televizor rovnou odveze, pokud se bude v jeho zemi oficiálně prodávat. Pokud ne, obdrží alespoň poslední smartphone OnePlus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments