Domů » Bleskovky » Tango si zatancujeme později: Prodej Lenovo Phab2 Pro se odsouvá

Tango si zatancujeme později: Prodej Lenovo Phab2 Pro se odsouvá

V červnu letošního roku představila společnost Lenovo smartphone Phab2 Pro, který je vybaven technologií Tango. Ta slouží pro pokročilé snímání okolního světa ve 3D, čehož je možné využít jak při hraní her, tak při používání pokročilých aplikací, v nichž se virtuální předměty umisťují do reálného světa. Zařízení vybavené čtyřmi kamerami mělo dorazit na trh už letos v létě, nakonec se ale opozdí.

phab2-pro-4-1

Jak uvádí server AusDroid, na většině jazykových mutacích stránek Lenova došlo k posunu termínu prodeje, v USA například z léta na podzim, do některých zemí dokonce nemá dorazit vůbec. Jaké jsou důvodu odložení, bohužel nevíme, stejně tak nevíme, zda se Phab2 Pro dostane i na náš trh. Pokud ano, stane se tak patrně až někdy před Vánoci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Na náš trh se dostane (potvrdili mi to na fb), ale taky tvrdili, že za pár týdnů (před dvěma týdny), takže otázka je, jestli se jim vůbec dá věřit….
  Po nemožnosti fakticky servisovat současný model (nemají žádné náhradní díly vyjma aku), mizerná SW podpora je jasné znamení, že Lenovo to příště prostě nebude. Tahle odbočka mezi nekvalitní výrobce bude jen u jednoho přístroje.

  • Vojta_L (neregistrovaný)

   Tohle je nová zpráva, stará několik hodin. Prodej se odsouvá na konec října. Pro Phab a Phab Plus náhradní díly dostupné jsou. V předchozím tabletu je téměř čistý android, takže nechápu, proč je u tohoto modelu dle tebe špatná sw podpora.

   • Protože není (ta podpora). Hovořím za nás majitele Lenova telefonu za 15k… Asi jsme utratili málo.

   • jmenopriezvisko (neregistrovaný)

    uni nežli, to tvoje Lenovo je nejlevnější čínský šunt za 6k

   • Vojta_L (neregistrovaný)

    A jaká podpora ti chybí?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).