TOPlist

Takto budou vypadat OnePlus Nord Watch. Premiéra je na spadnutí

oneplus nord watch nahled

Prvních hodinek s logem OnePlus jsme se po letech přešlapování dočkali teprve loni a letos bychom se měli dočkat následnického modelu. Nebude se však jednat o přímého nástupce, nýbrž o svébytný model s jiným designem a patrně i jinou cílovou skupinou – bude totiž spadat do „levnější“ řady Nord.

OnePlus Nord Watch

Značka na příchod nových hodinek láká na svých indických stránkách OnePlus.in, na nichž zároveň poodhaluje jejich design. Namísto kruhového displeje se tentokráte dočkáme obdélníkového se zaoblenými rohy. Výrobce již potvrdil, že se bude jednat o AMOLED zobrazovač s úhlopříčkou 1,78″ a rozlišením 368 × 448 pixelů. Maximální jas dipsleje bude 500 nitů.

Pravý bok bude zdobit kruhové tlačítko imitující otočnou korunku, vespod zase vidíme jednoduché uchycení silikonového řemínku v černé barvě. Dá se předpokládat, že OnePlus Nord Watch budou levnější než OnePlus Watch, které stojí 159 eur (necelé 4 tisíce korun). Termín odhalení zatím neznáme, takže se musíme spokojit s obligátním „již brzy“.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku