Domů » Bleskovky » Takto bude vypadat chystaný herní iPod Touch. Podobu prozradila ikona v iOS

Takto bude vypadat chystaný herní iPod Touch. Podobu prozradila ikona v iOS

Apple se letos chystá oživit značku iPod, podle lednové žádosti o rozšíření ochranné známky se již nemá jednat o pouhou „empétrojku“, ale spíše o kapesní herní konzoli. Dosud nebylo jasné, zda připravovaný iPod dostane po vzoru iPhone SE pouze tělo současného iPodu Touch s novými vnitřnostmi, nebo se bude jednat o zcela nové zařízení. Nově objevená ikona v iOS 12.2 beta 4 se přiklání k druhé variantě.

https://twitter.com/jaymit2090tx13/status/1103850039116476416

Podle ní bude nový iPod zařízení s minimálními rámečky okolo displeje, které nebude narušovat žádný výřez nebo otvor. Z přední strany má být odstraněno Touch ID tlačítko, stejně tak nelze počítat s přítomností technologie Face ID, způsob autentizace uživatele je tak zatím neznámý.

Apple letos představí 16″ MacBook Pro a 31,6″ monitor s rozlišením 6K. iPhony zůstanou stejné

Ikony v beta verzích iOS nemůžeme brát na lehkou váhu, v minulosti například prozradily tvary iPhone X či iPadu Pro.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Bez 3,5mm jacku si to můžou strčit za klobouk. A to jsem si říkal, že bych si to pořídil, abych byl v obraze ve světě iOS (jenže starý se neráčili 4 roky aktualizovat a cena je za tak starý krám šílená), když iPhone u mě nepřipadá v úvahu.

  • Redukce je otrava, ale v zasade by to muj nazor na produkt tolik nezmenilo, da se to prezit..

  • No jack je určitě lepší, když je. Ale lze nahradit právě tou redukci. Tu ale musíš mít. Ale za mě osobně poslouchám hudbu prakticky jen při běhu, takže jednoznačně bezdrátová sluchátka.

  • Vzdyt jo :D To se se mnou chces hadat i kdyz na to mam stejny nazor nebo co? :DD

  • Ne, ty se mnou asi, když máš takové myšlenky ?

  • xzeit opět zhulenej mimo.

  • Qam. : Ty už ses naučil, kde se píše i a kde y?

  • Jak říkám, opět zhulenej. Absolutně netuší, o čem plácá.

  • Když vidím, jak se ztrapňuješ… ?

  • po HW kromě větší paměti aktualizace nebyla po SW stránce samozřejmě po cele čtyři roky aktualizace chodí… jinak obrázek je údajně fake

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).