Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Takhle vypadá Samsung Galaxy Note 20 Ultra v unikátním 360° pohledu

Takhle vypadá Samsung Galaxy Note 20 Ultra v unikátním 360° pohledu

Na internet unikl animovaný obrázek smartphonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra, který jej ukazuje v celé kráse. Jde o barevnou variantu údajně nazvanou Mystic Bronze. Ve stejné barvě by měl být odhalen i Samsung Galaxy Z Fold 2 s ohebným displejem a unikátní bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra v 360stupňovém náhledu
Samsung Galaxy Note 20 Ultra v 360stupňovém náhledu

Na oficiálním 360° renderu vidíme, že displej telefonu má lehce zakřivené hrany – podle všeho Samsung zvolil tento design proto, aby byly rámečky po stranách co nejmenší. Obrazovka se zdá být i přesto stejně plochá jako u modelů řady Galaxy S20.

Note 20 leak 3
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (uniklý oficiální snímek)

Smartphone bude mít tři fotoaparáty, – 108MPx hlavní senzor, fotoaparát s periskopovým objektivem a ultraširokoúhlý snímač. Periskopový fotoaparát by měl být v této oblasti tím, co bude verzi Ultra odlišovat od standardního modelu.

Samsung již potvrdil, že řada Galaxy Note 20 bude představena 5. srpna. V rámci eventu Unpacked má společnost představit ještě dva nové ohebné smartphony Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G, tablety Galaxy Tab S7 a S7+, hodinky Galaxy Watch 3 a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments