Domů » Bleskovky » Samsung neuhlídal Galaxy Watch 3: prohlédněte si tiskové snímky (oživeno)

Samsung neuhlídal Galaxy Watch 3: prohlédněte si tiskové snímky (oživeno)

Samsung připravuje další ze série svých chytrých hodinek, jeho nejbližší přírůstek ponese označení Galaxy Watch 3. Korejský gigant tak dá na chvíli sbohem modelové řadě Active Watch a vrátí do hry jeden z dřívějších ikonických prvků – mechanicky otočnou lunetu. Jak budou chystané hodinky vypadat, nyní odhalil skrze tiskové snímky informátor @evleaks.

galaxy watch 3
Samsung Galaxy Watch 3 na uniklých tiskových snímcích

Galaxy Watch 3: elegantní design a prémiové materiáy

Galaxy Watch 3 budou lákat na elegantní design, který navíc ještě podtrhnou použité materiály. Hodinky budou k dispozici s titanovým tělem, byť v nabídce nebude chybět ani varianta z nerezové oceli. Otočná luneta na přední straně bude mírně tenčí než v případě původních Galaxy Watch z roku 2018, jiný bude i design postranních tlačítek a uchycení řemínku.

galaxy watch 3a
Samsung Galaxy Watch a Galaxy Watch 3

Senzory na zadní straně naopak vypadají stejně jako u aktuálních Galaxy Watch Active 2, chybět nemá ani měření EKG. Galaxy Watch 3 budou dostupné ve dvou velikostech – s 1,2 a 1,4“ displejem.

Oživeno 27. 6.: máme další obrázky chystaných hodinek

@evleaks se koncem týdne pochlubil dalšími tiskovými snímky, které nově odhalují i barevné varianty. Zatím můžeme s jistotou hovořit o třech modelech – s černým, s černo-stříbrným a s růžovým tělem.

galaxy watch 3 2 1galaxy watch 3 1 1 galaxy watch 3 2 2

Nové rendery také naznačují, kdy by mohlo k premiéře hodinek dojít – komplikace zobrazující datum ukazuje středa, 22., přičemž tato kombinace letos připadá na červenec.

 

galaxy watch 3 3

Je tak možné, že Galaxy Watch 3 nebudou s premiérou čekat na srpnové odhalení smartphonů Galaxy Note 20 a Fold 2, ale užijí si mediální pozornost o něco dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments