Domů » Bleskovky » Galaxy Buds Live jsou elegantní bezdrátové „fazole“. Prohlédněte si je na nových snímcích

Galaxy Buds Live jsou elegantní bezdrátové „fazole“. Prohlédněte si je na nových snímcích

Samsung má před sebou několik velkých premiér – v příštích týdnech očekáváme odhalení smartphonů Galaxy Note 20, Galaxy Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G, dále pak nové tablety řady Galaxy Tab S7, hodinky Galaxy Watch 3 a v neposlední řadě bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live. Právě ta nyní s předstihem ukázal na oficiálních tiskových snímcích známý informátor @evleaks.

Samsung Galaxy Buds Live: fazole tří barev

Vypadá to, že sluchátka dorazí nakonec ve třech barvách – černé, bílé a speciální Mystic Bronze. Ve stejných barvách dorazí i smartphony Galaxy Note 20 a hodinky Galaxy Watch 3. Zatím není jasné, zda sluchátka budou obsahovat technologii aktivního potlačení šumu, s ohledem na očekávanou cenu 150 USD bychom ale spíše odhadovali, že nikoliv.

galaxy buds live 2

Galaxy Buds Live budou mít netradiční peckovou konstrukci, nezapustíte je tedy do ucha jako klasické špunty s vyměnitelnými náušníky. Bude tak zajímavé pozorovat, zda se Samsungu podařilo nalézt optimální tvar, který bude vyhovovat každému uchu. Sluchátka samotná na sobě obsahují jeden reproduktor a dva mikrofony. Nabíjení bude probíhat skrze dvojici pinů v poměrně tradičně vypadající krabičce, která bude obsahovat LED indikátor nabití.

galaxy buds live 1

Sluchátka Galaxy Buds Live by měla být představena 5. srpna na Unpacked eventu. Je ale možné, že korejský gigant si pro své drobné příslušenství nachystá samostatné odhalení, aby neubíral pozornost hlavním hvězdám blížícího se podzimu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments