Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Podoba odhalena! Samsung omylem zveřejnil obrázky Galaxy Note 20 Ultra

Podoba odhalena! Samsung omylem zveřejnil obrázky Galaxy Note 20 Ultra

Tohle si zřejmě někdo v Samsungu slušně odskáče. Na oficiálních stránkách ukrajinské jazykové mutace webu se totiž omylem objevily dva oficiální snímky chystaného modelu Galaxy Note 20 Ultra v barvě Mystic Bronze. Na událost jako první upozornil známý leaker Max Weinbach.

Note20 leak
Na ukrajinské verzi oficiálních stránek Samsungu se objevily dva produktové snímky chystaného Galaxy Note 20 Ultra.

Pod tímto odkazem, kde najdete produktovou stránku Samsungu Galaxy Note 8, bylo ještě v době psaní článku (20:00) možné vidět uniklé rendery. Galaxy Note 20 Ultra má být evolucí loňského modelu Galaxy Note 10+, oproti němu však dostane ještě tenčí rámečky okolo displeje, který vyplní takřka celou čelní stranu.

Postranní zahnutí displeje má být výraznější než u Galaxy S20. Na bocích zbyde pouze 0,29 mm tenký proužek, zatímco nad a pod displejem má mít rámeček tloušťku 0,4 mm. O 1 mm se také zmenší průměr otvoru pro selfie kamerku.

Samotný displej se bude pyšnit rozlišením Quad HD+ a obnovovací frekvencí 120Hz, přičemž obě tyto vymoženosti má být možné užívat najednou. Díky technologii LTPO by měl být panel energeticky úspornější.

Galaxy Note 20 obr 05
Takhle si letos v květnu podobu Galaxy Note 20 Ultra představoval designer @BenGesin. Při porovnání s oficiálními uniklými snímky nebyl zas tak daleko od pravdy.

Samsung plánuje do Galaxy Note 20 Ultra přidat i nové schopnosti fotoaparátu a dotykového pera S-Pen, otazník však visí nad použitým procesorem – Ice Universe tvrdí, že telefon dostane Snapdragon 865+, ovšem ten by podle dostupných informací neměl být vůbec v letošních plánech Qualcommu.

NepřehlédnětePavel Durov jako ruský Zuckerberg. Přišel o síť VKontakte, Telegram nad ruskou vládou zvítězil

Letošní odhalení by mělo podle nejnovějších zpráv proběhnout 5. srpna, a to prostřednictvím online přenosu. Nutno však podotknout, že v následujících týdnech se může ještě leccos změnit. V letošním roce se patrně dočkáme opět dvou modelů řady Note, k nimž přibude i druhá generace ohebného „tabletofonu“ Galaxy Fold.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments