T-Mobile propaguje výhodný letní tarif s 25 GB dat. Skrývá ale monstrózní háček

t mobile letni sleva tarif

T-Mobilu evidentně jeho zlevněné datové tarify fungují. Během roku je různě obměňuje, vylepšuje, zlevňuje. Podobného vylepšení se dočkal i ten s cenou 455 Kč měsíčně, o kterém jsme již na SMARTmanii informovali. Jde o nabídku pro fanoušky mobilního internetu: za zmíněnou částku dostanete 10 GB dat, 150 volných minut do všech sítí a též 150 volných SMS zpráv.

Jenže operátor vyhlásil letní akci pro takřka všechny zákazníky, tedy pro tarifní, firemní i ty s předplacenou Twist kartou. Po vyčerpání 80 % vašeho běžného datového balíčku si můžete aktivovat novou porci dat každý měsíc. Ale protože jde o letní akci, platí od 1. července do posledního srpnového dne.

A zde přichází háček zmíněný v titulku. Tarif s cenou 455 Kč totiž T-Mobile nově propaguje jako nabídku s „letní porcí 25 GB dat“ – k dosavadním 10 GB totiž po vyčerpání můžete přidat dalších 15 GB. Ve skutečnosti ale lze na 25GB balíček spoléhat pouze po dobu trvání letní akce. Od 1. září 2022 tak budete mít za stejnou cenu už jenom 10 GB dat.zena telefon operatori unsplashNepřehlédněte

Extrémně výhodná nabídka T-Mobilu je zpět! Tentokrát rovnou neomezeně

Pokud jste tedy na reklamu týkající se upraveného tarifu narazili a říkáte si, že za 455 Kč vám přijde porce 25 GB dat jako dobrá volba, s nákupem ještě posečkejte. Vyplatí se vám totiž pouze po dobu letní akce. Poté sice můžete tarif libovolně změnit, jak upozorňuje T-Mobile v podmínkách, nebo si jej s avizovanou cenou ponechat, však operátor si ponechává právo považovat zneužití nabídky za nesouhlas s všeobecnými podmínkami. Jak jsme upozorňovali již v minulosti, jedná se o tarif pouze pro nové zákazníky, respektive ty stávající využívající předplacených Twist karet.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku