Extrémně výhodná nabídka T-Mobilu je zpět! Tentokrát rovnou neomezeně

zena telefon operatori unsplash

T-Mobile zaujal zkraje června svým 10GB tarifem za 455 Kč. Pokud ale disponujete nižším rozpočtem, určitě oceníte druhou novinku. Tarif Start je prakticky tou nejzákladnější nabídkou, kterou by měl zájemce o mobilní služby zvažovat. V portfoliu operátora zdánlivě nahrazuje dřívější zvýhodněný tarif se 4 GB dat a porcí 150 minut plus 150 SMS do všech sítí.Selective Focus Photography of Woman Standing Wearing White Coat Holding SmartphoneNepřehlédněte

Nejlepší z levných tarifů? T-Mobile má pumelici za 3 stovky, ale má to háček

Novinka sestává ze tří hlavních složek: neomezeného zasílání SMS do všech sítí, neomezeného volání do všech sítí a 1 GB mobilních dat s doplňkovou službou Pořád online (ta zaručí omezený přístup k internetu i po přečerpání limitu). K tomu operátor láká na jednoduché vyřízení online a bez závazků, ale též na možnost ponechat si své stávající číslo – ať už přecházíte z předplacené karty, nebo od konkurence.

Obchodní podmínky jsou prakticky totožné s dalšími akčními nabídkami, o kterých jsme informovali dříve. To znamená, že tarif je zlevněn o 40 % na sympatických 285 Kč měsíčně včetně DPH, nicméně tato zvýhodněná cena je garantována jen na příštích 60 měsíců.

t mobile tarif start

Jak už to tak bývá, tarifní nabídka není pro každého. Hlavním předpokladem je, abyste dosud neměli u T-Mobilu zřízenou žádnou účastnickou smlouvu. To znamená, že buď migrujete od jiného operátora, anebo přecházíte z předplacené karty T-Mobile Twist na standardní paušální tarif. Speciální slevu na tarif Start bude operátor na svém e-shopu nabízet do 30. června 2022.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku