Nejlepší z levných tarifů? T-Mobile má pumelici za 3 stovky, ale má to háček

Selective Focus Photography of Woman Standing Wearing White Coat Holding Smartphone

Operátoři občas přijdou s velmi zajímavým tarifem, ale nikde se jím moc nechlubí a opatří jej štítkem „limitovaná nabídka pouze na webu“. Abyste jej mohli využít, musíte být přímo osloveni telefonistou, popřípadě se pořádně prohrabat e-shopem daného poskytovatele. A že může jít skutečně o skvost, dokládá i exkluzivita T-Mobilu „Pořád online Data 4 GB Plus“.muz s telefonem operatoriNepřehlédněte

Ještě víc dat za stejnou cenu. Vodafone dělá radost klientům s předplacenou kartou

Tento program T-Mobile doporučuje aktuálním zákazníkům s předplacenou Twist kartou, kteří by rádi přešli na běžný paušál, ale nechtějí platit víc než dosud. Součástí nabídky je 150 volných minut na volání do všech sítí, 150 SMS zpráv, 4 GB mobilních dat a také služba Pořád online, která umožní používat vybrané aplikace i po vyčerpání datového limitu. Zvládne třeba chaty, mobilní bankovnictví, počasí nebo navigaci. Datově náročné služby typu YouTube či Netflix ale dostupné nebudou.

Tarif je nabízen výhradně v internetovém obchodě T-Mobilu. Běžná cena je 425 Kč měsíčně, od března do konce května byl však zlevněn na 289 Kč měsíčně. Evropský roaming je samozřejmostí. Operátor dále upozorňuje, že lze sjednat kompletně online a bez závazku. Není problém ani tarif ze dne na den změnit a přenést si telefonní číslo od konkurence.

t-mobile levny tarif 4 gb dat
Tarif se 4 GB dat a dostatkem volných minut i SMS je v akci jen do konce května

Jeden háček se ale přece jen našel. Podle podmínek totiž na exkluzivní službu nedosáhne kdekdo. „Nabídka je určena výhradně pro Účastníky v postavení spotřebitele, kteří nemají s Operátorem uzavřenu žádnou Účastnickou smlouvu s měsíčním paušálním programem,“ uvádí T-Mobile. To znamená, že pokud nejste klient s Twist kartou či nový zákazník, zřejmě na tento výhodný tarif nemáte nárok.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku