T-Mobile láká na nový výhodný tarif! Nabízí 10 GB dat za bezkonkurenční cenu

zena telefon operatori smartphone unsplash

T-Mobile k poslednímu květnovému dni přestal nabízet svůj výhodný tarif za 289 Kč, který poskytoval od března. K 1. červnu jej ale rovnou nahradil tarifem novým. Zákazníci opět dostanou 150 minut do všech sítí a 150 volných SMS, polepší si však s 10 GB mobilních dat. Navrch nechybí služba Pořád online. Měsíční splátka činí 455 Kč včetně DPH. Háček ale zůstává stále stejný. V čem spočívá?

Stejně jako předchozí tarif se 4 GB dat a shodným počtem volných minut a SMS do všech sítí, i tento nový s vyšším objemem mobilních dat si mohou pořídit pouze noví zákazníci, respektive ti stávající využívající předplacených Twist karet, kteří mají zájem o paušální tarif – aktuální klienti s paušálním tarifem ne. Zůstává i vše ostatní, tedy možnost vyřízení přes internet a bez závazků, stejně jako možnost přenosu telefonního čísla.

t-mobile tarif leto
T-Mobile o tarifu říká, že je „pro datové profíky“

Akční mobilní tarif od T-Mobilu, který nese označení 10 GB a Pořád online, si můžete objednat exkluzivně na e-shopu operátora, tedy samozřejmě pokud splňujete výše zmíněné podmínky. K mání je od 1. do 30. června, přičemž v podmínkách lze objevit ještě jednu nepříjemnost. Slevu 30 % z původních 650 Kč měsíčně operátor garantuje pouze na dobu 60 měsíců, tedy 5 let.

Konkurence na tuto nabídku prakticky nemá odpověď. Obdobná od O2 s 10 GB dat, ale dokonce i neomezeným voláním a SMS, vyjde na 699 Kč měsíčně. Vodafone se snaží zaujmout spíše neomezenými tarify s cenou od 599 Kč. Zde však zákazníky může odrazovat nízká přenosová rychlost jen 2 Mb/s. Vyšší rychlost 10 Mb/s už stojí 799 Kč a „neomezená 5G rychlost“ dokonce přes tisícovku.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku