Světla Philips Hue můžete nově ovládat z Wear OS hodinek

Philips Hue

Světla Philips Hue jsou populární součástí celé řady chytrých domácností. Ačkoli je jejich cena oproti konkurenci nepatrně vyšší, jedná se o jedno z nejlepších řešení na trhu. Jednou z předností světel Philips Hue je také široká kompatibilita a celá řada možností, jak je ovládat – ať už skrze Google Home/Amazon Alexa/Apple HomeKit, IFTTT, aplikaci pro chytré telefony či hodinky.

philips hue sync box 4
Aplikace Wear Hue umožní ovládat světla Philips Hue přímo z vašeho zápěstí

Majitelé chytrých hodinek s operačním systémem WearOS, například Galaxy Watch 4, to měli ovšem o něco těžší. Nová neoficiální aplikace s názvem Wear Hue proto rozhodně přijde vhod – nabídne nejen jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní, ale také možnost zapnout/vypnout jednotlivá světla nebo nastavit jejich intenzitu a barvu. A to všechno s přímým napojením na bránu Philips Hue.

Wear Hue
Wear Hue
Autor: refect
Cena: 38,99 Kč
  • Wear Hue Screenshot
  • Wear Hue Screenshot
  • Wear Hue Screenshot
  • Wear Hue Screenshot
  • Wear Hue Screenshot
  • Wear Hue Screenshot

Aplikace Wear Hue má ale také několik nevýhod. Tou nejzásadnější je nutnost být s hodinkami připojený na stejné síti, na jaké máte své žárovky Philips Hue, takže na ovládání mimo domov musíte zapomenout. Další překážkou může být nutnost za aplikaci zaplatit – sice se jedná pouze o částku 39 korun, některé zájemce to ale může odradit.Philips hue clanekNepřehlédněte

Philips Hue: chytré osvětlení, které oživí každou domácnost, terasu i zahradu

Máte oblíbenou aplikaci na ovládání světel Philips Hue? Napište nám ji do komentářů.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku