Domů » Bleskovky » Společnost LG si patentovala ohebný telefon se stylusem

Společnost LG si patentovala ohebný telefon se stylusem

Čím dál více výrobců experimentuje s ohebnými zařízeními. Podle nově objeveného patentu zkoumá možnosti skládacích displejů také společnost LG. Patentový dokument pojednává o telefonu, který by mělo být možné přehnout rovnou dvakrát. Zajímavě působí také přítomnost stylusu – ten lze zasunout do otvoru, jenž vzniká ve složeném stavu telefonu.

lg foldable phone

Jinými slovy, jihokorejský výrobce pravděpodobně hledá způsob, jak vytvořit ohebný telefon s použitelným stylusem. Podobné zařízení by mohlo zaujmout zákazníky, kteří si od ohebného Samsungu Galaxy Fold marně slibovali podporu pera S-Pen. Před inženýry z LG však stojí velká výzva, která spočívá ve vytvoření co nejkvalitnější ohebné obrazovky s dobrou přesností a bezchybným rozpoznáním lidské dlaně.


lg foldable phone patent

S jakým řešením nakonec LG přijde a zda se podobného telefonu vůbec někdy dočkáme, ukáže jedině čas. Společnosti si běžně patentují nové technologie s velkým předstihem, než se vůbec rozhodnou, jestli dojde na jejich realizaci ve formě komerčního produktu. Zamlouvalo by se vám podobné zařízení? Dejte nám vědět v komentářích.


Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

KDO
O
TO
STOJÍ
?

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

A prosím, nepište mi na co to je, to vidim, že budu mít větší obrazovku. Jen mi fascinuje, že teď, když máme nejtenší telefony má někdo zájem nosit v kapse těžkou cihlu a u stolu si pak rozkládat leporelo.

Kuba
Anonym
Kuba

Já a můj soused.
Stačí to takto?

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

O LG telefony? Prakticky nikdo.
Jo skládací LG telefony, tak z těch nikdo ještě pár procent uberte.