Cena:

Soutěž: vyhrajte vstup na Czech VR Fest v hodnotě 4 499 Kč

Příští týden ve dnech 24. a 25. května se v Jatkách78 v Praze-Holešovicích uskuteční unikátní festival s konferencí věnovanou virtuální a rozšířené realitě Czech VR Fest. V rámci odborné části programu Czech VR Festu se uskuteční konference pro manažery a inovátory. Pro širokou veřejnost je součástí festivalu pořádána výstava, na níž si zájemci budou moci vlastními smysly vyzkoušet veškerý hardware i software související s virtuální realitou.

Vyhrajte festivalový pas

My jsme pro vás ve spolupráci s pořadateli připravili soutěž o kompletní dvoudenní festivalový pas v hodnotě 4 499 Kč, se kterým máte zajištěný vstup na výstavu, konferenci, workshopy, networking a VIP párty. Stačí jen vyplnit soutěžní formulář (naleznete jej na konci článku) a trefit se do správného pořadí. Festivalový pas získá ten, jehož správné odpovědi dorazí 111. v pořadí.

Na konferenci festivalu Czech VR Fest se představí zástupci firem a odborníci z celého světa, například Veronika McGregorová z NASA, Masaru Ohnogi z šanghajské společnosti Gumi Inc., největší autorita komunity VR/AR v USA Ryan Bell, který je zakladatelem VRScoutu a má za sebou také projekt pro prezidenta Baracka Obamu. Zúčastní se rovněž zástupci Microsoftu, Škody Auto a dalších významných společností. Svou účast potvrdilo přes padesát odborníků a investorů.

Virtuální a rozšířená realita (VR/AR) se představí nejen jako nástroj budoucnosti, ale především jako nástroj, který výrazně zasahuje už do naší přítomnosti. To ukazuje i zájem, který festival vzbuzuje – v předprodeji se ohlásilo nad pět tisíc účastníků, a to jak z okruhu odborné, tak i laické veřejnosti.

Aktualizováno 22. května: Soutěž již byla ukončena. Výhercem se stal Martin Bobek, kterému gratulujeme!

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.