Domů » Články » Soutěž: vyhrajte smartphone Honor 6A s kovovým tělem

Soutěž: vyhrajte smartphone Honor 6A s kovovým tělem

Chcete získat elegantní smartphone Honor 6A, který láká na kovové tělo, slušnou výdrž baterie a ve své třídě i velmi slušný fotoaparát. Ostatně i v naší recenzi si tento model odnesl velmi dobré hodnocení.

Honor 6A disponuje pětipalcovým IPS displejem s HD rozlišením, procesorem Snapdragon 430, 2 GB RAM a 16GB interní pamětí, kterou lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu (max. 128 GB). Ve výbavě dále najdeme 13Mpx fotoaparát a přední 5Mpx selfie kamerku. Díky 3020mAh baterii se rovněž můžete těšit na velmi slušnou výdrž na jedno nabití. Potěší také přítomnost operačního systému Android 7.0 Nougat a možnost využívat dvě SIM karty najednou (je zde hybridní slot pro microSD/2. nanoSIM). Další informace Honoru 6A najdete na produktové stránce.

Pokud tento telefon chcete vyhrát, stačí pouze odpovědět na níže uvedené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Ten, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí, získá smartphone Honor 6A.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 25. září 2017, 09:00 a končí po dosažení 999. správných odpovědí, nejpozději však 6. října 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Honor 6A získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 999. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 555. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 556).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce vyhlásíme v týdnu od 9. října.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.