Domů » Články » Soutěž: vyhrajte NVIDIA Shield TV (2017)

Soutěž: vyhrajte NVIDIA Shield TV (2017)

Ve spolupráci se značkou NVIDIA jsme pro vás připravili podzimní soutěž, ve které můžete získat skvěle vybavené zařízení NVIDIA Shield TV v edici 2017, které najde uplatnění nejen jako herní konzole, ale spolehlivě poslouží i jako výkonné domácí multimediální centrum. Pokud vás zajímá, co všechno Shield TV umí, přečtěte si naši recenzi.

Shield vám bude skvělým pomocníkem prakticky kdekoliv. Chystáte se na víkend na chatu? Vracíte se na kolej? Nebo už plánujete velkou podzimní dovolenou, protože ta letní zkrátka nestačí? Vezměte si s sebou NVIDIA Shield TV. Pohodlně se vejde do příručního batohu s multimediálním i herním ovladačem a zastoupí herní konzoli, Blu-ray přehrávač i kabelovou televizi. Kdykoli tak z batohu vyndáte filmové knihovny služeb YouTube, Netflix, Amazon Video nebo třeba českou IP televize Kuki (recenze).

NVIDIA SHIELD Travel Survival Guide

Pokud ale holdujete vlastní filmové sbírce na domácím NASu, využijte aplikaci Plex a streamujte svůj obsah kamkoli kde máte internetové připojení v původní kvalitě. A až se filmů nabažíte, zabavte děti u videoher v rámci GeForce NOW a užijte si chvilku klidu. S NVIDIA Shield rozbalíte své multimediální centrum kdekoli se nacházíte.

Hnacím motorem Shieldu se stal vlastní čip z produkce NVIDIA – Tegra X1, kterému dělá společnost 3GB operační paměť. Zařízení podporuje obsah až ve 4K Ultra HD+ rozlišení, a to včetně HDR. V balení, které výherce získá, najdete také vylepšený herní ovladač, který najde uplatnění především při hraní her, a nechybí ani klasický dálkový ovladač pro ovládání konzole.

Další skvělou vlastností je možnost streamovat obsah z počítače či čloudu přes službu Plex do vaší televize, či podpora funkce Google Cast pro streamování obsahu z vašeho Android telefonu do televize.

A co musíte udělat, abyste tuhle výkonnou herní konzoli a multimediální centrum s Androidem 7.0 získali? Stačí pouze správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Pokud vaše správná odpověď dorazí 555. v pořadí, je výhra vaše :-)

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 20. září 2017, 09:00 a končí po dosažení 555. správných odpovědí, nejpozději však 30. září 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Herní a multimediální konzoli NVIDIA Shield TV (2017) získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 555. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 555. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 556).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Aktualizováno 1. října

Soutěž byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v samostatném článku na SMARTmania.cz.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.