Domů » Bleskovky » Sony Xperia X Compact dostává v ČR aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Sony Xperia X Compact dostává v ČR aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Pro majitele kompaktního smartphonu Xperia X Compact máme skvělou zprávu; Sony totiž dnes pro Českou republiku (a zřejmě i Slovensko) začalo uvolňovat aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Pokud vám telefon update nestáhl automaticky, můžete jej vyvolat přes nabídku Nastavení – Informace o telefonu – Aktualizace systému. Na redakční Xperii X Compact celý aktualizační proces trval zhruba 45 minut.

Xperia X Compact se na českém trhu prodává za doporučenou koncovou cenu 12 490 Kč včetně DPH, z neoficiální distribuce ji můžete sehnat zhruba o 3 000 Kč levněji. Sony s aktualizacemi na sedmičkový Android rozhodně nelení, před nedávnem uvolnilo update pro Xperii X, Xperii XZ a Xperii X Performance.

Recenze Sony Xperia X Compact: Malá, ale šikovná

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Ladislav Mareček

    Nevím, jestli tam bude možno využívat zjištění polohy přes systém Galileo. Ten procesor v mobilu by to dokázal.

  2. Nic nevidím :(, vztahuje se i na brandované telefony konkrétně TMob?

  3. Zajímavé, Xperia XA update mi přislibuje následující Nugat verzi, že dostanu notifikaci:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).