Domů » Bleskovky » Sony Xperia X Compact dostává v ČR aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Sony Xperia X Compact dostává v ČR aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Pro majitele kompaktního smartphonu Xperia X Compact máme skvělou zprávu; Sony totiž dnes pro Českou republiku (a zřejmě i Slovensko) začalo uvolňovat aktualizaci na Android 7.0 Nougat. Pokud vám telefon update nestáhl automaticky, můžete jej vyvolat přes nabídku Nastavení – Informace o telefonu – Aktualizace systému. Na redakční Xperii X Compact celý aktualizační proces trval zhruba 45 minut.

Xperia X Compact se na českém trhu prodává za doporučenou koncovou cenu 12 490 Kč včetně DPH, z neoficiální distribuce ji můžete sehnat zhruba o 3 000 Kč levněji. Sony s aktualizacemi na sedmičkový Android rozhodně nelení, před nedávnem uvolnilo update pro Xperii X, Xperii XZ a Xperii X Performance.

Recenze Sony Xperia X Compact: Malá, ale šikovná

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Ladislav Mareček (neregistrovaný)

    Nevím, jestli tam bude možno využívat zjištění polohy přes systém Galileo. Ten procesor v mobilu by to dokázal.

  2. George (neregistrovaný)

    Nic nevidím :(, vztahuje se i na brandované telefony konkrétně TMob?

  3. Zajímavé, Xperia XA update mi přislibuje následující Nugat verzi, že dostanu notifikaci:)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *