Domů » Bleskovky » Sony údajně chystá 6″ tabletofon Xperia M Ultra s duálním 23Mpx fotoaparátem

Sony údajně chystá 6″ tabletofon Xperia M Ultra s duálním 23Mpx fotoaparátem

Od mobilní divize Sony máme pro tento rok oficiálně potvrzeny pouze tři smartphony řady Xperia X, šušká se ale také o dalších modelech. Údajně bychom se měli dočkat modelu Xperia X Premium s HDR displejem (více informací) a také tabletofonu střední třídy s názvem Xperia M Ultra.

sony-logo-w

Ten má zapůsobit zejména na mobilní fotografy, neboť má nabídnout zcela nový 23Mpx fotoaparát tvořený dvěma čočkami – jedna s ohniskovou vzdáleností 75 mm, druhý s 24 mm; světelnost má být v obou případech f/2.2. Kromě toho má fotoaparát Xperie M Ultra nabídnout stabilizaci Optical Steady Shot. Čelní kamerka nad displejem má disponovat rozlišením 16 Mpx, světelností f/2.0 a má být rovněž stabilizovaná.

xperiamultra

Šestpalcový IPS-NEO displej telefonu má dostat Full HD rozlišení a minimální postranní rámečky. O pohon se údajně postará čipset Qualcomm Snapdragon 652 doplněný 3 GB LPDDR4 RAM. Vnitřní paměť má mít kapacitu 32 GB, o možnosti jejího rozšíření zatím nemáme žádné informace. Potěšit má přítomnost oboustranného USB-C konektoru, který má mimo jiné sloužit k napájení masivní 4 280 mAh baterie. Chybět nemá ani čtečka otisků prstů, patrně zabudovaná do domovského tlačítka na pravé straně telefonu.

Kromě Xperie M Ultra má prý Sony v přípravách i model C6 Ultra, informace ovšem musíme brát s rezervou, dokud Sony své novinky neodhalí oficiálně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments