Domů » Bleskovky » Sony potvrzuje: příští generace Xperií bude bezrámečková

Sony potvrzuje: příští generace Xperií bude bezrámečková

Design telefonů Sony je již několik generací neměnný a bohužel se nedá říci, že by nějaké změny nepotřeboval. V současné konkurenci bezrámečkových telefonů působí Xperie poměrně zastarale, naštěstí už příští rok dojde k velké změně.

Výkonný ředitel Sony pro indický trh Kenichiro Hibi v rozhovoru pro Indian Express sdělil, že designový směr Omni Balance byl vyvinut pro zařízení série Xperia X a jejich pokračovatele, v plánu je však nová generace produktů, u nichž můžeme očekávat kompletně nový vzhled. Sony údajně sleduje nové trendy, kterým aktuálně vládnou širokoúhlé obrazovky s poměrem stran 18:9 a velmi tenkými rámečky, a Sony se údajně k tomuto trendu hodlá brzy připojit.

Sony prý chystá designovou revoluci: příští rok opustí OmniBalance

Hibi také v rozhovoru uvedl, že se Sony bude soustředit zejména na segment prémiových zařízení, avšak zanedbávat nehodlá ani střední třídu, která je v zemích jako Indie obzvláště důležitá.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments