Domů » Bleskovky » Sony prý chystá designovou revoluci: příští rok opustí OmniBalance

Sony prý chystá designovou revoluci: příští rok opustí OmniBalance

Japonská společnost Sony představila na veletrhu IFA v Berlíně nové smartphony Xperia XZ1 a XZ1 Compact, které jsou až po okraj naplněny skvělými technologickými vychytávkami, avšak body jim sráží vzhled, který se u Sony už léta nemění. Novinky vypadají vedle současných bezrámečkových vlajkových modelů zastarale a jejich design může případné zájemce přinutit přemýšlet o konkurenci. Naštěstí by již příští generace mohla přinést změnu.

Spekuluje se totiž, že Sony pošle svůj designový jazyk OmniBalance do důchodu a přijde se zcela novým stylem nazvaným „Mirai“, což má v překladu znamenat budoucnost. První designové prototypy jsou údajně již nyní za zavřenými dveřmi zvažovány, aby byly připraveny vyrazit na veřejnost v příštím roce. Doufáme tedy, že se dočkáme již počátkem roku na barcelonském veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
33 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments