Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Výkonný Snapdragon 8150 zná své datum představení

Výkonný Snapdragon 8150 zná své datum představení

Společnost Qualcomm se chystá představit svůj příští vlajkový čipset určený do mobilních zařízení. Oproti předchozím zvyklostem ponese označení Snapdragon 8150, a jako vždy se bude jednat o výkonný kus křemíku, jak to ostatně naznačily i nedávné benchmarky.

Snapdragon 8150 se objevil v AnTuTu: porazil jak Kirin 980, tak Apple A12

Z benchmarků jsme se částečně dozvěděli možnou konfiguraci vrcholového čipsetu, na její potvrzení si však budeme muset počkat do oficiální premiéry. Ta je podle zveřejněných pozvánek naplánována na tradiční výroční summit na Havaji, který začíná 3. prosince uvítací večeří, k odhalení nových produktů má dojít o den později.

Součástí pozvánky je i video přehrávané na Xiaomi VR, a zmínka o sítích 5G. Výroční summit bude trvat celkem 4 dny, během nichž se nepochybně dozvíme spoustu zajímavých novinek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments