Domů » Bleskovky » Smršť nových informací o iPhone 8: jablečná revoluce?

Smršť nových informací o iPhone 8: jablečná revoluce?

Nově zveřejněné informace pocházející od dobrého zdroje magazínu iDropNews uvádí, že Apple v současné době testuje dva typy iPhone 8. Jeden z nich má mít údajně čtečku otisků prstů umístěnou na zadní straně, přičemž druhá verze ji má mít zabudovanou přímo do dotykové vrstvy displeje. Spolu s touto informací se objevilo také několik zajímavých detailů.

Magazín iDropNews si za svým zdrojem stojí, údajně pochází přímo z továrny Foxconn, která se společností Apple dlouhé roky spolupracuje. Ačkoliv je zatím iPhone 8 pouze ve fázi testování, je prý „vysoce pravděpodobné“, že se letos dočkáme iPhonu s „revoluční“ čtečkou otisků prstů. Právě tato nová čtečka by měla být jedním z hlavních rysů doposud nepředstaveného iPhonu 8.

Nové informace jsou v mírném rozporu s informacemi pocházející z jiných zdrojů, které naopak tvrdí, že Apple ještě není připraven tuto čtečku ve svých produktech používat.


Kromě výše zmíněného zdroje z továrny Foxconn také tvrdí, že by měl nastávající iPhone 8 disponovat velmi tenkými rámečky okolo displeje – počítá se se 4 milimetry. Celý displej má být krytý speciálním 2.5D sklíčkem, což znamená, že bude sklo po stranách zaoblené, stejně jako je tomu u iPhonu 6 a novějších modelů. Změnit se má také zadní strana, která má být ze skla. Konstrukce tak může připomínat starý dobrý iPhone 4/4s.

Bude takto vypadat iPhone 8? Tyto náčrtky údajně pocházejí přímo z Foxconnu

Nakonec nová zpráva uvádí, že bude iPhone 8 disponovat velkým 5,8palcovým displejem, přičemž rozměry zařízení budou stejné jako v případě iPhonu 7. Přední kamerka a ostatní senzory mají být, stejně jako nová čtečka, neviditelné, ačkoliv si zatím nedokážeme představit, jak si s tím Apple technicky poradí.

Všechny informace musíme brát s velkou rezervou, podobných spekulací se na internetu objevuje celá řada, přesto je minimálně zajímavé, jak si magazín iDropNews za svým zdrojem stojí. Myslíte, že jsou nově uniklé zákulisní informace pravdivé?


Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
martin
Anonym
martin

Samsung s 8 v jablecnom kabátě hahaah

uni
Uživatel
uni

No ono by to mělo asi blíže k LG.

Vogl
Anonym
Vogl

iPhone bude mít bezdrátové nabíjení, a oni z toho udělají zase novinku jak je to velká revoluce, což na to, že s tím už dáávno přišla lumia 920…

uni
Anonym
uni

Na rozdil od lumie ale iphone bude mit skutecne bezdratove nabijeni, zadna podlozka pripojena na drat.

Vogl
Anonym
Vogl

Beztak nebude, stejně tak jako nebude čtečka zabudovaná v displeji.

tomas
Anonym
tomas

Ked to budeš mat v izbe a bude sa ti bezdrotovo nabijat v ruke, aky dopad to bude na tvoje zdravie…

mino
Uživatel
mino

asi ako Apple watch

mposvar
Uživatel
mposvar

Jasně – doporučuji rekvalifikační kurz z oboru elektrotechnika v délce trvání alespoň jednoho roku.
Jo a napovím Ti, zeptej se tam na úměru poklesu velikosti intenzity zdroje vs vzdálenost pro velikost přenosu potřebné energie….

mike-biker
Uživatel
mike-biker

Určitě by APPLE měl zapracovat na velikosti displeje k poměru těla, současně má Samsung těžce navrch.
Asi velkou frajeřinou by bylo odemykání telefonu přiložením prstu kamkoliv na display, případně pro posílení ochrany ještě se scannerem oční duhovky.
Bezdrátové dobíjení je asi hudbou blízké budoucnosti, samotné položení telefonu na destičku s přenosem pomocí indukce nepovažuji za bezdrátové dobíjení. Je to takový paskvil, snad ani ne mezikrok.

uni
Anonym
uni

Ramecky maji svuj duvod, alespon mas iphone jak chytit. Praveze pomer ramecku k celkove velikosti je u iphonu nejidealnejsize vsech a ani u ip8 se na tom nic nezmeni

Zaklinac
Uživatel
Zaklinac

Už sa teším na tvoje reči, keď bude mať iP8 naozaj minimálne rámčeky.
Asi si spravím screenshot.