Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Články » SMARTmania: nalaďte si nový pořad o technologických novinkách na TV Óčko

SMARTmania: nalaďte si nový pořad o technologických novinkách na TV Óčko

Skoro se tomu až nechce věřit, ale náš projekt SMARTmania.cz je tu s vámi už téměř čtrnáct let. Za tu dobu jsme z malého blogu dokázali vypracovat mezi přední české technologické servery. Naši práci milujeme, žijeme jí a také si patřičně užíváme testování každého nového produktu, který nám do redakce dorazí.

SMARTmania: nalaďte si nový pořad o technologických novinkách na TV Óčko
SMARTmania: nalaďte si nový pořad o technologických novinkách na TV Óčko

Každý den nás navštíví mezi třiceti až padesáti tisíci čtenáři, což nám dělá obrovskou radost a především nás to motivuje posouvat se dále. Rozhodně neusínáme na vavřínech – na letošní rok pro vás chystáme celou řadu novinek, které budeme postupně představovat a jednu z těch nejdůležitějších vám odhalíme právě dnes.

Nový pořad o technologických novinkách na TV Óčko

Už zítra, tedy v úterý 2. dubna 2019 v 17:30, startuje na televizi Óčko náš nový pořad SMARTmania, ve kterém vás každý týden budeme informovat o těch nejzajímavějších novinkách ze světa technologií. Těšit se můžete na testy telefonů, reportáže z akcí, tipy na aplikace, soutěže a nejrůznějších technologické vychytávky.

Na co se můžete těšit v prvním díle?

Říká se, že nás čeká ohebná budoucnost… v prvním díle jsme se proto zaměřili na horké novinky v podobě ohebných smartphonů Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate X. Nabídneme vám také recenzi Samsungu Galaxy S10+.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments