Domů » Články » SMARTmania: nalaďte si druhý díl pořadu o technologických novinkách na TV Óčko

SMARTmania: nalaďte si druhý díl pořadu o technologických novinkách na TV Óčko

Minulý týden jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. V prvním díle jsme se věnovali ohebným smartphonům a otestovali jsme Samsung Galaxy S10+ (záznam si můžete pustit zde).

Už dnes v 17:30 na Óčku startuje druhý díl, ve kterém se podíváme na zoubek  modelu Huawei P30 Pro, který patří mezi jedny z nejlepších fotomobilů na trhu. Zaměříme se také na spekulace okolo letošního iPhonu a prozradíme vám jeden užitečný tip pro Facebook Messenger.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).