Domů » Bleskovky » Sluchátka OnePlus Buds Pro míří do prodeje. Slibují dlouhou výdrž a ANC

Sluchátka OnePlus Buds Pro míří do prodeje. Slibují dlouhou výdrž a ANC

Čínská společnost OnePlus nevyrábí pouze chytré telefony, ale také příslušenství v podobě bezdrátových sluchátek. Společně s telefonem OnePlus Nord 2 ukázala firma také sluchátka Buds Pro. Takřka měsíc po oficiálním představení si je lze konečně zakoupit přímo ze stránek OnePlus.

oneplus buds pro
OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro slibují aktivní potlačení hluku, které má odhlučnit až 40 dB okolního ruchu. O kvalitní zvuk se mají postarat 11mm měniče s podporou Dolby Atmos, pro spojení sluchátka zase využívají Bluetooth 5.2 s latencí 94 milisekund. Výdrž na jedno nabití by měla být až 10 hodin při vypnutém ANC, přičemž nabíjecí pouzdro prodlouží výdrž sluchátek o dalších 33 hodin.

oneplusbudspro
OnePlus Buds Pro

Sluchátka OnePlus Buds Pro lze zakoupit v bílé a černé barvě za cenu 149 euro (cca 3 800 korun). V redakci už sluchátka testujeme a brzy se můžete těšit na recenzi.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).