Domů » Bleskovky » Sluchátka Galaxy Buds dostávají velký update: funkčně dohánějí letošní model

Sluchátka Galaxy Buds dostávají velký update: funkčně dohánějí letošní model

Samsung aktualizoval svá sluchátka Galaxy Buds z loňského roku (recenze), aby jim dopřál významnou část novinek z letošního modelu Galaxy Buds+ (recenze). Ne, větší výdrž nedostanete, ale i tak se můžete těšit na některá vylepšení.

Ambientní režim

Do sluchátek byla doplněna funkce ambientní režim, díky které není nutné vytahovat pecky z uší kdykoliv se chcete vymanit ze sevření jejich zvuku. Aktivací této funkce vám sluchátka budou přehrávat ruch okolí, který zaznamenají vestavěné mikrofony. Ambientní zvuk je možné aktivovat v případě potřeby pouze v jednom sluchátku.

Okamžitý poslech přes Spotify

Samsung také připravil lepší provázání se službou Spotify. Nově bude možné přidržením dotykové plošky spustit hudbu přesně v místě, kde jste ji přestali poslouchat v telefonní aplikaci. Spotify vám také může přímo ve sluchátkách doporučovat seznamy hudby ušité vám na míru.

Samsung Galaxy Buds 21
Samsung Galaxy Buds

Párování s Windows nikdy nebylo snadnější

Poslední představenou funkcí je podpora technologie Swift Pair na počítačích s Windows, která dosud fungovala výhradně s příslušenstvím od Microsoftu. Stačí sluchátka přepnout do párovacího módu a na počítači se objeví notifikace s nabídkou spojení. Sluchátka lze mít navíc spárovaná s více počítači s Windows.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Nejsem si jist o co v případě ambientního zvuku jde. Od začátku byla funkce okolního zvuku součástí aplikace galaxy buds a to ve dvou provedeních. Po aktualizaci jsem provedl několik pokusů, abych zjistil o co jde, bohužel jsem žádnou změnu nepoznal. Menu nastavení žádné další položky nenabízí, pokud jde o automatické nastavení, to jsem nezjistil. Test byl proveden na starších zařízeních smartfone a tablet. Výrazná změna je pouze Spotify, kde funkce pracuje jak bylo deklarováno.

  2. Nedoporučuji aktualizovat na poslední verzi, jelikož přestane fungovat okolní zvuk, tento problém se již řeší na podpoře Samsung.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).