Cena:

Sluchátka Galaxy Buds dostávají velký update: funkčně dohánějí letošní model

Samsung Galaxy Buds recenze

Samsung aktualizoval svá sluchátka Galaxy Buds z loňského roku (recenze), aby jim dopřál významnou část novinek z letošního modelu Galaxy Buds+ (recenze). Ne, větší výdrž nedostanete, ale i tak se můžete těšit na některá vylepšení.

Ambientní režim

Do sluchátek byla doplněna funkce ambientní režim, díky které není nutné vytahovat pecky z uší kdykoliv se chcete vymanit ze sevření jejich zvuku. Aktivací této funkce vám sluchátka budou přehrávat ruch okolí, který zaznamenají vestavěné mikrofony. Ambientní zvuk je možné aktivovat v případě potřeby pouze v jednom sluchátku.

Okamžitý poslech přes Spotify

Samsung také připravil lepší provázání se službou Spotify. Nově bude možné přidržením dotykové plošky spustit hudbu přesně v místě, kde jste ji přestali poslouchat v telefonní aplikaci. Spotify vám také může přímo ve sluchátkách doporučovat seznamy hudby ušité vám na míru.

Samsung Galaxy Buds 21
Samsung Galaxy Buds

Párování s Windows nikdy nebylo snadnější

Poslední představenou funkcí je podpora technologie Swift Pair na počítačích s Windows, která dosud fungovala výhradně s příslušenstvím od Microsoftu. Stačí sluchátka přepnout do párovacího módu a na počítači se objeví notifikace s nabídkou spojení. Sluchátka lze mít navíc spárovaná s více počítači s Windows.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.