Domů » Bleskovky » Sledujte s námi představení vylepšeného Realme 7, tentokrát s podporou 5G

Sledujte s námi představení vylepšeného Realme 7, tentokrát s podporou 5G

Čínská značka Realme čím dál tím více vystrkuje drápky nejen na celosvětovém trhu, ale především na tom našem. Nedávno představený model Realme 7 nás v redakci zaujal jak z běžného uživatelského hlediska, tak z toho herního. Progresivní Číňané ale rozhodně nehodlají usnout na vavřínech, o čemž svědčí připravované novinky na chystané online konferenci Real Deal 5G.

Real Deal 5G

Na ní chce Realme v exkluzivní premiéře pro evropský trh odhalit inovovanou verzi modelu s číslem 7, která má zahrnovat především podporu sítí 5. generace. Zítřejší konferenci bude doprovázet také odhalení chytrých hodinek Realme Watch S a bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Pro s aktivním potlačením hluku.

Tiskovou konferenci můžete sledovat už zítra, tedy 19. listopadu od 11:00 na Facebooku a YouTube kanále Realme.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).