Domů » Bleskovky » Shell spouští v ČR světovou novinku, za mytí zaplatíte přímo z auta

Shell spouští v ČR světovou novinku, za mytí zaplatíte přímo z auta

Především řidiči určitě znají síť čerpacích stanic Shell, na kterých mohou doplnit pohonné hmoty, případně si umýt auto. Britsko-nizozemská společnost se rozhodla v České republice spustit světovou novinku – platbu na mycí lince přes telefon. Mobilní platby za mytí doplní dříve spuštěné mobilní platby za pohonné hmoty, které fungují na stejném principu.

Jak to vypadá v praxi? Pokud máte digitální peněženku Masterpass, tak stačí naskenovat do smartphonu nebo tabletu QR kód, zvolit si mycí program a pohodlně zaplatit přímo z auta. Vygenerovaný kód pak stačí zadat u stojanu, takže není třeba opouštět vozidlo. Novinku si můžete sami vyzkoušet například na čerpací stanici Shell ve Výstavní ulici na Praze 4.

Masterpass AT CZ SK
Masterpass AT CZ SK
Autor: Aevi
Cena: zdarma
  • Masterpass AT CZ SK Screenshot
  • Masterpass AT CZ SK Screenshot
  • Masterpass AT CZ SK Screenshot
  • Masterpass AT CZ SK Screenshot
  • Masterpass AT CZ SK Screenshot

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Karel Endler (neregistrovaný)

    Hmmm. U nás máme dvě pumpy Shell, jedna má myčku už čtyři roky vypnutou a druhá šest let dokonce vylikvidovanou – je tam je prázdná místnost.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *