Domů » Bleskovky » Samsung v Praze otevírá Experience zónu. Vyzkoušet můžete opičí dráhu i ohebné telefony

Samsung v Praze otevírá Experience zónu. Vyzkoušet můžete opičí dráhu i ohebné telefony

Letní olympijské hry v Tokiu byly včerejším dnem oficiálně zahájeny, což znamená také vznik olympijského parku, ve kterém můžete prožívat úspěchy i neúspěchy našich sportovců. Korejský gigant Samsung je tradičním partnerem olympiád a jeho vlastní Experience zóna v pražském olympijském parku pochopitelně nemůže chybět.

Olympiada
Samsung Experience zóna

V Experience zóně Samsungu se mohou děti i dospělí prolézt po opičí dráze, boulderovat na lezecké stěně nebo si vyzkoušet simulátor jízdy na kajaku a díky naježděným kilometrům podpořit Olympijskou nadaci pro děti.

Samsung Galaxy Z Fold 2 28
V Experience zóně si můžete vyzkoušet například Samsung Galaxy Z Fold 2

Návštěvníci si v relaxační zóně mohou vyzkoušet také mobilní zařízení od Samsungu, například ohebné telefony Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip, nejnovější modely řady Galaxy S21, chytré hodinky Galaxy Watch 3 či poslední modely bezdrátových sluchátek řady Galaxy Buds.

Olympiada 2
Samsung Experience zóna

Samsung Experience zóna je otevřena od 23. července do 8. srpna v areálu Olymp v Praze 7. Areál je otevřen každý den, od neděle do čtvrtka v čase od 9 do 19 hodin, od pátku do soboty v čase od 9 do 20 hodin.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).